ASUS TUF Gaming K1 klavye için İncehesap Gaming gecesi beklenmeli mi?

Haggis

Decapat
Makaleler
1
Arkadaşlar herkese merhaba, ben İtopya'dan ASUS TUF Gaming K1 klavye almak istiyorum şu anda 300TL, ancak red ya da brown Switch olması membran olmasından daha hoşuma gider. Bu yüzden Gaming gecesini beklemeli miyim yoksa alınır mı? ASUS'u?

Arkadaşlar herkese merhaba, ben İtopya'dan ASUS TUF Gaming K1 klavye almak istiyorum şu anda 300TL, ancak red ya da brown Switch olması membran olmasından daha hoşuma gider. Bu yüzden Gaming gecesini beklemeli miyim yoksa alınır mı? ASUS'u?
Bahsetmiş olduğunuz klavye mekanik hisli klavye, Kırmızı ya da Kahverengi switch değil.

Alınıır güzel ürün ben razera para biriktirmeseydim onu alacaktım. TUF ürünler genel olarak iyi oluyorlar. Hepsiburada'dan veya Trendyol'dan alman daha mantıklı ben İtopya'ya çok antipati besledim zaman içinde kendi fikrim.

Evet biliyorum,o fiyata red ya da brown switch olmadığı için beklemeli miyim diye sordum.
Aslında bu fiyatlara Red switch klavye var, fakat bu platformda marka kötü olarak anıldığı için kimse tavsiye etmiyor. Ben yine de linki bırakıyorum;

Aslında bu fiyatlara Red switch klavye var, fakat bu platformda marka kötü olarak anıldığı için kimse tavsiye etmiyor. Ben yine de linki bırakıyorum;
Hocam sorun yaşayanları gördüm fakat uğraştığınız için sağolun yine de.
Maksimum 420 olacak şekilde önerilerinizi bekliyorum :)

Geri
Yukarı