OpenCore ASUS TUF Gaming Z590 Wi-Fi EFI dosyası

Tekrar eski haline getirdim. Hocam siyah ekranı en son verdiğiniz GitHub'daki dosya dışında sizin hazırladığınız EFI dosyası panic hatasında kaldı.
Kullandığım flashı değiştirdim farklı marka bu sefer daha farklı bir hata verdi.

Dosya Ekleri

• 1651686359291194358434098121103.jpg
    1651686359291194358434098121103.jpg
    262,3 KB · Görüntüleme: 20
Şu anda iş yerindeyim sevgili @tristessehivernale hocam eve geçince yapayım mesai bittiğinde bayağı uğraştım geri dönüşte fazla almadımi. Bayrama denk geldiği için bu yüzden bıraktım ama devam edelim derseniz. Akşam 18:00 19:00'dan sonra Full PC basında olabilirim. Saygılarımla.

Sevgili kardeşim hayırlı teskereler dilerim. 40 yaşından sonra Hackintosh'a sardım uzun zaman MacBook prom vardı simdi masaüstü toparladım yedeklerim var Mac onları çalıştırmak istiyorum kurmuş ikende en son sürümünü kullanayım diyorum. Ama sağlam doküman ve elinde bilgisayar olması lazım. Çok önemli değil sen kusura bakma bilgisiz olunca maalesef çözüm odaklı sonuç alamıyorum.

CPU Featuries mevcutsa bir de oraya bakabilir misiniz?
Malesef oda mevcut değil menülerde
Buldum configration menegement altında ayar Auto olduğu için görünmüyormuş ayarı enable edince disable olarak gördüm fakat sonrasını tekrar enable ayarda disable çevrilmiş şekilde kaydedip yeniden başlatıp kurulumu denedim yine aynı sekilde hata verdi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı