OpenCore ASUS TUF Gaming Z590 Wi-Fi EFI dosyası

Konunun silinmesine gerek yok hocam, o CFG Lock Config dosyasında her ihtimale karşı genellikle disabled olur ama yine de bir bakarız. Onun dışında internette sizinle aynı şekilde bu 3 panic hatası alan bir kişi bulamadım, dediğim gibi SSDT yamalamakla büyük ihtimalle çözülecek bir sorun ama benim de SSDT yamalamak hakkında pek bir bilgim yok. Eğer bir rehber vb. bulabilirsem deneyebiliriz. Bu arada geçen aldığımız hatalarla aynı hatayı aldığımız doğrudur, hala çözülemedi tabii. Bilgisayara geçtiğimde iki EFI daha paylaşacağım, eğer yine olmazsa yapacağım pek bir şey yok.

Düşük ihtimal de olsa belki imajda da bir sorun olabilir, eğer öyleyse bu imaj ile deneyebilirsiniz.

Hocam kasayı söktüm SSD'leri devre dışı bıraktım. Sadece USB üzerinden denedim. Hata yine aynı hata olarak aldım. Şimdi kasayı tekrar toparlıyorum. Siz zaten elinizden geleni yaptınız çok teşekkür ediyorum. SSD'lerin montajını yapıyorum daha sonra sizin paylaştıklarınızıda deneriz çok sağ olun Enes hocam tekrar.

hemen deniyorum. eneshocam
Deneyin bakalım.
Hocam çok daha fazla ekran kaydı son EFI dosyası Monterey logoluydu çok daha ileri gitti bu sefer hocam. En son yine panic hatası verdi.
Son görüntü bu şekilde

Dosya Ekleri

• MVIMG_20220519_213807.jpg
    MVIMG_20220519_213807.jpg
    155 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:
Tamamdır hocam, artık EFI ve configte yapılacak pek bir şey kalmadı gibi. SSDT yamalamayı araştıracağım müsait bir zamanda.

Tamamdır hocam, artık EFI ve configte yapılacak pek bir şey kalmadı gibi. SSDT yamalamayı araştıracağım müsait bir zamanda.
peki hocam ilk defa bu kadar ileri gitti ekran hocam SSDT ile ilgili benim yapabiliceğim birşey varsa bende uğraşayım
Konunun silinmesine gerek yok hocam, o CFG Lock Config dosyasında her ihtimale karşı genellikle disabled olur ama yine de bir bakarız. Onun dışında internette sizinle aynı şekilde bu 3 panic hatası alan bir kişi bulamadım, dediğim gibi SSDT yamalamakla büyük ihtimalle çözülecek bir sorun ama benim de SSDT yamalamak hakkında pek bir bilgim yok. Eğer bir rehber vb. bulabilirsem deneyebiliriz. Bu arada geçen aldığımız hatalarla aynı hatayı aldığımız doğrudur, hala çözülemedi tabii. Bilgisayara geçtiğimde iki EFI daha paylaşacağım, eğer yine olmazsa yapacağım pek bir şey yok.

Düşük ihtimal de olsa belki imajda da bir sorun olabilir, eğer öyleyse bu imaj ile deneyebilirsiniz.

Bu dosyayı indirip flashladıktan sonra aynı EFI dosyası ile bir daha denedim EFI dosyası ile alakalı değimiş Enes hocam bilginiz olsun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı