ASUS TUF GTX 1660 Super sıcaklık değerleri

theFaceless

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Budapeşte
Selamlar, arkadaş İtopya'dan sistem aldı parçalar hep kaliteli markalar olduğundan pek tereddüt etmemiş. Sisteminde ASUS TUF GTX 1660 Super OC varmış nasıldır diye araştırmaya koyuldum hatta dün buraya konu da açmıştım. 1660 ve 1660 Ti gibi modellerden şikayetler gördüm yüksek sıcaklıklarda çalıştığına dair. 1660 Super modeli de diğer kartlar gibi yüksek sıcaklıklarda mı çalışıyor acaba? Bir arkadaş 1660 Super modelinde boru kısmında değişiklik olduğunu söylemişti. Sizce sıcaklık durumları ne olur? Aklıma takılan noktalardan biri sisteme ne kadar zarar verir? Üretim aşamasında bunlar görülüp neden önlem alınmıyor?

Arkadaş sistemi kredi kartıyla taksite böldürdüğünden iade ETS'e dahi taksit taksit geri ödeyecek bu da yeni sistem alamaması anlamına geliyor. Ekran kartı şu an büyük bir muamma kimi 85 88 derecelerde diyor gerçekten çok yüksek değerler. Benim sistemimde Sapphire RX 590 var 80 dereceye çıktığı için çok ısınıyor deyip konu açmıştım oysa ki. Sistemi henüz gelmedi sıcaklıklar yüksek olursa ne yapılabilir, hangi derecelerde çalışması kabul edilebilir?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı