ASUS TUF VG24VQ vs ASUS TUF VG249Q

Evet aynı satıcı 5 haziranda sipariş verdim hala yolda.
Yanlış anladıysam düzeltin. 2 firmadan 2 monitör aldınız ve birini iade mi edeceksiniz? İlk gelen üründe sıkıntı çıkmadıysa diğerini direkt iade edin.

Yanlış anlamışsınız. Aynı firmadan 3 monitör aldım. İlkini Hepsiburada.com üzerinden almıştım. 5 haziranda kargoya verildi ürün hala teslim edilmedi taşıyıcı HepsiJET Kargo.

Ürün gelmeyince bende gelirse iade ederim diye düşünerek aynı satıcı N11 üzerinde de satış yapıyordu. Ordan satın aldım Aras Kargo ile ertesi gün kapıma geldi. Ürünü test ettim sol kısımda lekelenme görünce iade ettim. Tekrar N11 üzerinden aynı satıcıdan yeni ürün satın aldım. Bu sefer de sağ kısımda aynı lekelenme mevcuttu. O üründe iadeye tabi.

İlk 5 haziranda Hepsiburada.com üzerinden satın almış olduğum ürün ise 21 gündür kargoda ama elbet teslime getirirler diye düşünüyorum. O ürünü teslim almadan iade mi etsem, yoksa kutusunu açıp test edip sorun çıkmazsa kullansam mı diye düşünüyorum. Yani 1 adet monitör almak asıl amacım ama işler allak bullak oldu bu sayede.

Son düzenleme:
Geçmiş olsun. Tahminimce satıcının sattığı ürünler aynı banttan çıkmış sorunlu ürünler. Bence de iade edin isterseniz. O kadar para veriliyor sonuçta.
İtopya'dan almıştım aynı satıcı değildi iade edeceğim kesinlikle. Neden kusurlu ürün kullanim.
Geçmiş olsun. Tahminimce satıcının sattığı ürünler aynı banttan çıkmış sorunlu ürünler. Bence de iade edin isterseniz. O kadar para veriliyor sonuçta.
Artık monitör üreticileri ölü pikselli ürünleri direk fabrikada kontrol edip, 1 ölü piksel bile olsa kusurlu olarak satışa sunmamayı ne zaman yapacak acaba.

Resmini paylaşabilir misiniz ölü pikselin benimkiyle aynı mı bir kontrol edeyim.

Tabii, elimin orada nokta gibi olan.Şeyin oradaydı yeri sağ üst taraftaki ASUS TUF etiketi altında.

Dosya Ekleri

• C1RoDG.jpg
    C1RoDG.jpg
    3 MB · Görüntüleme: 243
Tabii, elimin orada nokta gibi olan.Şeyin oradaydı yeri sağ üst taraftaki ASUS TUF etiketi altında.
Kesinlikle iade edin panelin en dış kısmındaki düz çizgi kısmında özellikle baya bir piksel yok resmen. Sadece o leke gibi olan değil en dış çizgi eğer etiket vs oraya gelmediyse panelin bittiği kısımdan bahsediyorum yanlış görmediysem resmen 10 11 adet pikseliniz görüntü vermiyor.

Kesinlikle iade edin panelin en dış kısmındaki düz çizgi kısmında özellikle bayağı bir piksel yok resmen. Sadece o leke gibi olan değil en dış çizgi eğer etiket vs oraya gelmediyse panelin bittiği kısımdan bahsediyorum yanlış görmediysem resmen 10 11 adet pikseliniz görüntü vermiyor.
Harbiden orada çentik gibi bir şey var. Kutuda şu an tekrar kontrol edemem ama, eğer çentik yoksa (etiket falan gelmedi kaldırdım bilerek) öyle saçma şey mi olur bu niye öyle.

Geri
Yukarı