Asus VG245H 24'' FreeSYNC Gaming Monitör Nasıldır?

RichTAD

Hectopat
Daha fazla  
Elimde MSI RX480 8G GAMİNG X var. Ve bildiğiniz üzere Ekran Kartımda FreeSYNC özelliği var. Ve bu özelliğe uygun monitör almak daha mantıklı. Gözüme Asus VG245H Gaming Monitör çarptı. Ve çok beğendim monitörü. Sizce de güzel bir monitör mü bu? Görüşlerinizi bir bilmek istedim.

Display port en yeni bağlantı standardı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyuncu monitörlerinde DP bağlantısı öneriyoruz. Olmasa da oyun oynayabilirsin ama olması daha iyidir.
Tachnopat moniyör incelemelerini izleyin. Bilinçli monitör alışverişi yapabilmek için yenileme hızı (Hz değeri), tepki süresi (ms), input lag, çözünürlükler, panel cinsleri ve kablo standartlarını öğrenmeniz lazım.

"Ben uğraşamam" diyorsanız, şunu alın gitsin, işinizi görecektir:
AOC G2460VQ6 24" 1ms (Analog+HDMI+Display) Amd FreeSync Full Fiyatı

Önerileriniz için sağolun arkadaşlar. Dikkate alacağım, önerilerinizi. Daha önereceğiniz monitörler var ise önerebilirsiniz. Bütçem en fazla 1050TL.

Önerileriniz için sağolun arkadaşlar. Dikkate alacağım, önerilerinizi. Daha önereceğiniz monitörler var ise önerebilirsiniz. Bütçem en fazla 1050TL.
Kardeş ben de senin gibi freesync destekli monitör bakıyordum.Amazon de üzerinden şunu buldum.Bir değerlendir istersen.Technopat youtube kanalında incelemesi var.Her şey dahil 300 euro.144hz,1ms ve freesync mevcut.Ben bir tane aldım.
480 euro seviyelerinden 300 e düşmüş.
Screenshot_20170427-151710.jpg
SmartSelectImage_2017-04-27-15-00-43.png

Viewsonic XG2401 61 cm Gaming Monitor Schwarz: Amazon.de: Computer & Zubehör

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı