ASUS VG248QG alınır mı?

Bütçe
3500-5000

TheVision

Hectopat
Monitör
ASUS VG248QG
İyi geceler arkadaşlar. Laptopun küçük ekranı ve ms değerinden ötürü monitör almaya karar verdim. Bu modeli almayı düşünüyorum. Ağırlıklı olarak Valorant oynuyorum. Tavsiye eder misiniz?

İyi geceler arkadaşlar. Laptopun küçük ekranı ve ms değerinden ötürü monitör almaya karar verdim. Bu modeli almayı düşünüyorum. Ağırlıklı olarak Valorant oynuyorum. Tavsiye eder misiniz?
Hayır.
Bunu al.

Hayır.
Bunu al.
O paraya çıkılacaksa 24G2SP daha iyi.

Daha ucuz bir şey istersen de bunlar var.

Hayır.
Bunu al.
Sadece mağazalarda olduğu gözüküyor diğer sitelerde de bütçemi aşıyor maalesef. Başka önerebileceğiniz model var mı? Ayrıca neden alınmaz attığım?

O paraya çıkılacaksa 24G2SP daha iyi.

Daha ucuz bir şey istersen de bunlar var.
MSİ G2412 ile attığınız model arasındaki farklar neler?

Yaklaşık olarak bir yıl oldu. VG248QG modelini kullanıyorum ve oldukça memnunum. Yoğun olarak FPS oyunları oynayan biriyim bu yüzden TN panel seçtim. Ghosting problemi yok, özellikleri ve renk doygunluğu bakımından tatmin edici seviyede. IPS ekranlarda renk detayları daha yoğun bu monitöre göre ancak monitör kötü denilecek türden bir ürün değil.

Bahsi geçen AOC 24G2SP modelinide değerlendirin. Bir önceki serisi 24G2U modelinin yeni hali.

Son düzenleme:
Sadece mağazalarda olduğu gözüküyor diğer sitelerde de bütçemi aşıyor maalesef. Başka önerebileceğiniz model var mı? Ayrıca neden alınmaz attığım?

MSİ G2412 ile attığınız model arasındaki farklar neler?
Renk gamutu, kontrast, asansör sistemi ve pivot özelliği yönünde üstünlükleri var.

Şu anda bu monitörü kullanıyorum ve profili Manzara moduna alıp Netliği biraz kısarsanız bir TN panel monitör için gayet iyi iş çıkarıyor.

Görüntü kalitesi berbat. Bende vardı elden çıkarttım, IPS panel bakmanızı öneririm. Sürekli valorant oynamayacaksınız çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı