ASUS VG248QG iade süreci

Jones

Decapat
Aldığım üründe bir adet ölü pixel çıktı ve onarım talebi gönderdim. Talep sonuçlandı ve şöyle bir ekranla karşılaştım. Şimdi bana para iadesi mi olacak? Yoksa yeni ürün mü gönderecekler? Ürünü 1888TL'ye aldım şu an 2400TL olmuş galiba.

20210804_110936.jpg

Screenshot_20210804-110728_Chrome.jpg

Ürünü kargoya verip iade edeceğiniz yazıyor sırasıyla diğer yapılacaklar da yazılmış. Siz henüz ürünü göndermemişsiniz. Yeni ürün gelmesi için sizin ürünü gönderip bilgi beklemeniz gerekir.
Sorum verdikten sonra ne olacağı para iadesi olursa benim için çok mantıksız monitörü tekrar alamayacağım.

Para iadesi olmaz. Tamir talebinde bulunmuşsun para iadesi istemeden para iade yapmazlar.

Tamam o zaman bugün ben monitörü kargoya bırakayım. Teşekkürler
Para iadesi olmaz. Tamir talebinde bulunmuşsun para iadesi istemeden para iade yapmazlar.

Dün monitörü bıraktım bugün bana para iadesinin yapıldığın bilgisi geldi? Ben para iadesi istemiyorum. Sırf ürünün fiyatı arttı diye para iadesi olduğunu düşünüyorum. Şimdi ölü pikselsiz aldığım fiyata bir monitör nasıl bulacağım.

Son düzenleme:
Tamam o zaman bugün ben monitörü kargoya bırakayım. Teşekkürler

Dün monitörü bıraktım bugün bana para iadesinin yapıldığın bilgisi geldi? Ben para iadesi istemiyorum. Sırf ürünün fiyatı arttı diye para iadesi olduğunu düşünüyorum. Şimdi ölü pikselsiz aldığım fiyata bir monitör nasıl bulacağım.

Çok basit. Satın aldığın yeri arayıp bunu belirtiyorsun. Onarım talebinde bulundum siz para iadesi yapmışsınız diyorsun sıkıştırıyorsun karşı tarafı. Sonuçta senin elinde kapı gibi onarım talebi formu var ve onaylanmış bir talep. Neden satıcı ile görüşmüyorsun?

Çok basit. Satın aldığın yeri arayıp bunu belirtiyorsun. Onarım talebinde bulundum siz para iadesi yapmışsınız diyorsun sıkıştırıyorsun karşı tarafı. Sonuçta senin elinde kapı gibi onarım talebi formu var ve onaylanmış bir talep. Neden satıcı ile görüşmüyorsun?

Satıcı bizzat Hepsiburada nasıl ulaşıcağım direkt iletişim numaralarını mı arayacağım ?

Geri
Yukarı