ASUS VG24VQ ghosting sorunu var mıdır?

Onu yaptım hocam da ekran kartından da ayarla demişti arkadaş bir önceki mesajda onu bulamadım. Böyle çıkıyor belki sorun bundandır dedim ben de ama...

Sizde mevcut mu bu fare imleci sorunu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam ben HDMI ile kullanıyorum, bir problem yok şu an.

Yok hocam, bende o şekilde değil denedim şimdi siyah düz wallpaper ile.
Düz siyahta bende de olmuyordu. :) Kastettiğim facebook olabilir en basitinden o şekilde bir karanlık tema yani. Zahmet olur mu bilmem ama :( kafamı çok kurcaladı. Götürürsem servise başkasında yok derim en azından emin olursan.

Hocam dün size yazdıktan sonra arkadaşlara da UFO testi yaptırdım. Birinde ViewSonic XG2406 (IPS), diğerinde Samsung CRG50 (VA) monitör vardı. Bu sorun anladığım kadarıyla bu bütçedeki panellerin genelinde var. Hatta IPS olan XG2406'da UFO'lar çift bile görünüyor.

Hocam dün size yazdıktan sonra arkadaşlara da UFO testi yaptırdım. Birinde ViewSonic XG2406 (IPS), diğerinde Samsung CRG50 (VA) monitör vardı. Bu sorun anladığım kadarıyla bu bütçedeki panellerin genelinde var. Hatta IPS olan XG2406'da UFO'lar çift bile görünüyor.
Tuhaf cidden ama en azından yalnız değilmişim. Bu arada PUBG Steam'de denedim windows imleci yine aynı oluyor ama oyun içinde gram ghosting yoktu. Lite'dan daha iyiydi demek ki oyun kalitesi de etkiliyor olabilir mi? Lite'da çok minik bozulmalar oldu.
Yok hocam, bende o şekilde değil denedim şimdi siyah düz wallpaper ile.
Hocam bi de sen tekrar yeşillendirseydin konuyu yahu :)

Merhaba, dün bu monitörü Vatan Bilgisayar'dan satın aldım. Uzun süre inceleme fırsatım olmadı ancak Facebook'ta karanlık modda dikkatimi çeken bir şey oldu.
Fare imleci hafif iz bırakıyor gibiydi seri hareketlerde. Testufo'da çok dikkatimi çeken bir şey olmadı. Sorun nedir acaba?
Kimse kullanmıyor mu forumda cihazı?

Kardeşim sorunu çözdün mü, ne yaptın? Ben de aldım. NVIDIA benim ekran kartı bende de ghosting sorunu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı