ASUS vs MSI anakart

Vexus

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Son düzenleyen: Moderatör:
@Sylveon markaların linkini atıyorum. Hangisi?

Bu paralara Nvdia tarafında RTX 2060 Super, AMD tarafında RX 5700 XT alınabilir:

Neslini hatırlamıyorum fakat hız aşırtma rekorlarının genelde Asus anakartlarda kırıldığına dair bir yazı okumuştum. Bir de Asus anakartı olan bilgisayar sayısı daha fazlaymış. Daha önce hiç MSI anakart kullanmadım. Fakat bilgisayarımı yenilediğim zaman muhtemelen yine ROG serisi bir anakart tercih edeceğim.
Ek olarak TUF serisinin askeri sınıf bileşenler kullandığını biliyorum. Fakat Tomahawk serisi hakkında detaylı bilgiye sahip değilim.

Bu paralara NVIDIA tarafında RTX 2060 Super, AMD tarafında RX 5700 XT alınabilir:

MSI GeForce RTX 2060 SUPER VENTUS GP OC 8GB RTX2060S GDDR6 256Bit DX12 PCIE 3.0 Ekran Kartı Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor bu ekran kartı Ventus olduğu için kötümü çünkü çok ucuz ayrıca 8 GB olduğunda noluyor? OC olmasıda bayağı iyi ama RGB olsaydı keşke ısınma sorunu olur bunda.

@Sylveon markaların linkini atıyorum. Hangisi?
Asus rog strix rtx 2060 kullanıyorum çok memmunum sıcaklık değerlerinden falan. Msi da iyi burada bence asus rog strix rtx bir tık daha iyi geliyor bana, msi modelini arkadaşom kullanıyor ama kasa falan farklı olduğu için net biley diyemiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı