Asus X550JK XO012D İncelemesi

Oyun içinse incelediğim model daha iyi. GTX serisine geçiyor. Menteşe konusunda yorum yapmıyorum. Hiç öyle bir sorun yaşamadım.

Peki işlemci farkına ne diyorsun ? Birisi i7 diğeri i5. Uzun süre gidecek bir laptop düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bende de aynı laptop vardı ancak fabrikasyon hatası çıktığından servise yolladım. Bende Tomb Raider ve F1 2013 oyunlarında acayip kasmalar yaşattı. İşlemci %30'ün üstüne çıkmadı ve ısı hep 97'lerdeydi. Sen hangi oyunları oynadın?

Bende almayı düşünüyorum, RAM'i 8 GB'a yükselteceğim. Nasıl olur bir sorun çıkar mı? Bir de fotoğraf atar mısınız ? Görünüşü nasıldır merak ediyorum doğrusu.

Pardon çok özür dilerim görmemişim tamamen dalgınlıgıma gelmiş. Şimdi merak ettiğim şey bu arada cihazı bende aldım. Harddiski degiştireceğim sata 2.0 mı 3.0 mı bu konuda bilgi verebilir misiniz?

Bir de harddisk gömülü mü yoksa çıkartılabiliyor mu?

Harddisk sata 3.0 olarak çalışıyor. Ama harddisk çıkarmanız garantiyi bozacaktır, bilginize.

Bilgisayarınız geç açılıyor gibi geldi bana. Ben ASUS K55VD kullanıyorum benim PC 12. sn de açılyor. İçinde 5400 RPM Hitachi HDD var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…