Asus X550V klavye aydınlatma var mı?

mmucahitsrdm

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar,

Bugün Vatan Bilgisayar'dan Asus x550vx modelini aldım. 3449 liraya. Fakat klavye aydınlatması yok. Karanlıkta hiç görünmüyor klavye. Tamam klavye ışığı yok ama en azından backlight aydınlatması da mı yok ?

Yardımcı olursanız teşekkür ederim.

ASUS X550VX CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB RAM-1TB HDD-GTX950M 4GB-15.6"W10 NOTEBOOK

bende bugün aynı bilgisayarı aldım bu klavye ışığına bi çözüm buldunuzmu

var kardeşiim varya bilgisayarı almadan önce standta gördüm altta led ışıklar var beyaz bilgisayarı elinde olan tuşların altına bkmaya çalışırsa görebilir zaten led ışıkları

arkadaşlar varmı yokmu geceden beri ugrasıp duruyorum yakamadım ısık mısık ! biri el atsın lutfen.

Ya arkadaş bilgisayarı alan sizsiniz, kullanan siz, kullanım kılavuzu sizde, sürücüler sizde hala buraya gelmiş " yok mu yardım edecek kimse?" diyorsunuz. Bu nasıl saçma iş?

Biraz inceleme yaptım ancak herhangi bir yerden aydınlatması olduğunu göremedim. Kendi resmi fotoğraflarında bile herhangi klavye aydınlatması yok. Sanırım oraya geri gidip birdaha incelemenizde fayda var. Belki stand'da duran asus ile bu asus arasında fark vardır.

asus destek onayladı sonuç yokmuş. böyle bir saçmalık yapacakları aklıma gelmezdi inanması güç oldugundan bu kadar ugrastım . sabah olunca aradım ve cevap yok !

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı