ASUS X556UQK FreeDOS ile BIOS'u güncellerken cannot find the mybb structure in Update hatası

Arda KC

Hectopat
Makaleler
4
Böyle bir hata alıyorum, çözümü var mı?

ASUS X556UQK.

Batarya olmadan BIOS'u güncellemeyi deniyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Risky yazmayı zaten denedim.

cannot find the mybb structure in Update ımage​

Notebook için BIOS güncelleme aşağıdaki gibidir siz de öyle yaptıysanız acaba X556UQK değil de yalnız X556UQ için olanı mı indirdiniz? Ve BIOS'u güncellemeden önce bir de BIOS'u resetleyin yani fabrika ayarlarına çevirip öyle güncelleyin load optimized default settings den.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Notebook için BIOS güncelleme aşağıdaki gibidir siz de öyle yaptıysanız acaba X556UQK değil de yalnız X556UQ için olanı mı indirdiniz? Ve BIOS'u güncellemeden önce bir de BIOS'u resetleyin yani fabrika ayarlarına çevirip öyle güncelleyin load optimized default settings den.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İçerisinde pil olmadığı için pil yok %20'den fazla dolu bir pil olması lazım diyor internette kaynak bulamadım ve FreeDOS'dan güncellemeye karar verdim. aflash3 ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı