Asus X556UQK Windows 11 Sisteme MacOS nasıl kurulur?

Evet, kurulum sonrası programları USB'ye atmam gerektiğini yazınızda okudum fakat attıktan sonra yapılması gereken işlemler var diye hatırlıyorum, o yüzden sormak istedim :)
Wi-Fi: Qualcomm Atheros AR956x Wireless Network Adapter
Ethernet: Realtek(R) PCI(e) Ethernet Controller
Hocam o an biraz yorgundum pek detaylı bilgi vermemişim :D Yani önce başarılı bir kurulum yaparsanız yeni konu açınca yardımcı oluruz USB'siz boot vs.

Wi-Fi için Big Sur üzerinde AR9565 olanı deneyebilirsiniz ama yine de çalışmayabilir. Çok önemli değilse Ventura ile Ethernet kullanabilirsiniz, veya evde USB Wi-Fi varsa onun uyumluluğunu kontrol edebilirsiniz.
Cihazı tamamen kablosuz kullanıyorum yani Wi-Fi zorunluluk diyebilirim. Dizüstü olduğu için sürekli yanımda benimle birlikte. Ekstra USB Wi-Fi yok dahili olanı kullanıyorum bu arada. Zaten Ethernet kullanayım desem modemin konumu uygun değil.
Benim MacOS hayalleri biraz daha arka planda kalacak sanırım :(

Hocam o an biraz yorgundum pek detaylı bilgi vermemişim :D Yani önce başarılı bir kurulum yaparsanız yeni konu açınca yardımcı oluruz USB'siz boot vs.
Çok teşekkür ederim yardımlarınız için. Ufak bi beklemeye aldım ama başarılı kurulum gerçekleştirirsem hemen soluğu burda alırım 😂

selamlar. full efi paylaşıyorum. iyi forumlar. not 12.3 de kurup denemişim.

Çok sağ olun vallahi. En azından içim daha rahat denerim + daha güncel bir versiyon olur. Bir de şey sormak istiyorum kurulum sürecinde özellikle de sonrasında donanımlar açısından bir problem yaşadınız mı?

Çok sağ olun vallahi. En azından içim daha rahat denerim + daha güncel bir versiyon olur. Bir de şey sormak istiyorum kurulum sürecinde özellikle de sonrasında donanımlar açısından bir problem yaşadınız mı?
Selamlar. Galiba wifi kartı değiştirmiştim. Laptop elimde yok. Wifi kartınız ne ise kurulum sonrası tanıtabilirsiniz bu arada benim cihaz bilgileri var serial no falan değiştirin. Sizin hesap da banlanması. İyi forumlar

Geri
Yukarı