ASUS Z590-F Wi-Fi anakarta ekran nasıl bağlanır?

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
I7 10700F Zotac Gaming 3080TI/3070TI Playstation 5 Digital Edition ( diğer ayrıntılar hakkımda kısmında)
Meslek
Öğrenci
Bilgisayarımın ekran kartı 3070 Ti AMP holo 12 GB.
Anakart ASUS Z590-F Wi-Fi.
Ekran kartında sadece 1 adet HDMI slotu bulunmakta ama anakartta da 1 tane var. Ekran kartından görüntü alıyorum ama 2 monitöre alıştığım için küçük geliyor. Anakarta bağlayınca ise görüntü gelmiyor. YouTube'dan video izledim. BIOS ayarlarından igsp multi-monitor diye bir ayar varmış Graphics configurasyon yerinde ama bende yok. Ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Birini disploy port ile birini de HDMI ile bağlasanız ana ekrana DisplayPort verseniz daha sağlıklı olur bence hem de DisplayPort ile tam performanslı bir görüntü alırsanız iki slout üzerinde ekran kartı ile.

Birini disploy port ile birini de HDMI ile bağlasanız ana ekrana DisplayPort verseniz daha sağlıklı olur bence hem de DisplayPort ile tam performanslı bir görüntü alırsanız iki slout üzerinde ekran kartı ile.

Mala anlatır gibi anlatsana bro anlamadım çünkü
İşlemcin APU değilse görüntü alamazsın
APU olup olmadığına nereden bakabilirim. i7 10700F

Mala anlatır gibi anlatsana bro anlamadım çünkü.

APU olup olmadığına nereden bakabilirim? i7 10700F.

10700F APU değil ben söyleyeyim buradan :D
Gidiyorsun bir teknoloji şirketine DisplayPort adı altında yüksek Hz destekleyen bir kablo var onu alıyorsun ekran kartının arkasında DP girişine onu takıyorsun diğer girişine HDMI'ı Hz'sı yüksek olan monitore DisplayPort'u takıyorsun diğerine HDMI ana monitor DisplayPort'a olsun ve sorunun çözülüyor bu şekilde.

Gidiyorsun bir teknoloji şirketine DisplayPort adı altında yüksek Hz destekleyen bir kablo var onu alıyorsun ekran kartının arkasında DP girişine onu takıyorsun diğer girişine HDMI'ı Hz'sı yüksek olan monitore DisplayPort'u takıyorsun diğerine HDMI ana monitor DisplayPort'a olsun ve sorunun çözülüyor bu şeki

Gidiyorsun bir teknoloji şirketine DisplayPort adı altında yüksek Hz destekleyen bir kablo var onu alıyorsun ekran kartının arkasında DP girişine onu takıyorsun diğer girişine HDMI'ı Hz'sı yüksek olan monitore DisplayPort'u takıyorsun diğerine HDMI ana monitor DisplayPort'a olsun ve sorunun çözülüyor bu şekilde.
benim elimde 3 adet monitör var ekran kartının arkasında 3 display port 1 hdmi girişi var. Toplam 4 adet monitör bağlayabilir miyim sorunsuz şekilde yani

Yeni konular

Geri
Yukarı