ASUS Z87 Deluxe Dual ekrana görüntü gelmiyor

Kanaxka0

Femtopat
Daha fazla  
Benim bir sorunum var, eski PC'yi satıp yerine daha guzel bir PC aldım. Hiçbir sorunu yok tek sorun bilgisayarı yeniden baslat dedigimde baslatiyor. Kasa calisiyor fakat ekrana goruntu gelmiyor. BIOS'dan birkaç ayar yaptım Windows 8'i destekleyen bir anakart diye okudum Windows10 kullanıyorum. Yardımcı olabilirseniz memnun kalırım, ha bir de BIOS'u kaydettigimde bu 1-2 defa oldu yeniden baslatiyor ya BIOS kaydettiginde kasanin ışıkları kapandı ve tekrar actı o sekilde yeniden baslattı ama normal yeniden baslat dedigimde anlattiğım olay oluyor.

Benim anakartımda Win 7'ye kadar destekliyor ama Win 10 kullanmaktayım şu anda, anakartın desteklemesi gibi bir durum söz konusu değil. Sürücülerini anakartın web sitesinden yükleyip kurdunuz mu peki?

Benim anakartımda Win 7'ye kadar destekliyor ama Win 10 kullanmaktayım şu anda, anakartın desteklemesi gibi bir durum söz konusu değil. Sürücülerini anakartın web sitesinden yükleyip kurdunuz mu peki?

Evet denedim kusura bakmayin gec cevap verdim bir aksilik yasandı. Zaten ASUS'un web sitesinde anakart için Windows 10'a gore programlarin hepsini denedim.
Lütfen cevaplarınızla sorunu çözmeme yardımcı olursanız sevinirim.
Arkadaşlar şunu da eklemek istiyorum. Vdı ile bağlı ekrana ekranın HDMI çıkışı yok, aklımda soru işareti kalmasın diye LCD televizyona bağladım HDM ile yeniden başlattım, fakat durum aynı orada"da ekrana görüntü gelmedi.
Arkadaşlar şu an fark ettim anakart uzerinde CPU_LED diye kirmizi bir isik var o isik kirmizi yaniyor ama PC baslarken o isik yaniyor sonuyor ekrana goruntu geliyor sorun buyuk ihtimal bu neden yanar CPU_LED yeniden baslat dedigimde?
Anakart da sorun varmış anakart değiştirmem gerekli konu kapatılabilyorsa kapatılsın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı