ASUS zephhyrus G14 2023 nasıl?

• Konuyu başlatan Yacay
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 199
Bütçe
25000-30000

Yacay

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler. Bir süredir laptop almayı düşünüyorum ve ASUS ROG Zephyrus G14 GA402NJ-L4034 modelini buldum. Sizce çok ısınır mı? Çok oyun oynayan birisi de değilim. Üniversite mühendislik dersleri için almayı düşünüyorum.
Yeni önerilere de açığım. 30000'in üstüne çok çıkmak istemiyorum.

Pil ömrü önemliyse bu modeli alabilirsin.

Pil ömrü önemliyse bu modeli alabilirsin.

Hocam 16 gb ram olması biraz daha önceliğim.Yine de teşekkür ederim.

2022 modelini kullaniyorum ama az cok ayni sekilde calistigini tahmin ediyorum. Bu 14 inc laptop oldugundan dolayi sicaklik konusunda eksileri olmali, mesela benim laptopum bosta hem cpu hem de gpusu 50-60 derece arasinda oluyor, yuk altinda cpu 96 gpu 85 dereceleri gordukleri oluyor. Ama artisi kolay tasinabilirlik, yarim yil once 16 inclik bir laptopdan zephyrus g14'e gecis yaptim ve hafifliginden ve kucuklugunden cok memnun kaldim.

Hocam oyun az oynuyor isen al gitsin cihaz harika bende G15 Zephyrus var güzel makine ben sadece satıcı ile sorunum oldu.

2022 modelini kullaniyorum ama az cok ayni sekilde calistigini tahmin ediyorum. Bu 14 inc laptop oldugundan dolayi sicaklik konusunda eksileri olmali, mesela benim laptopum bosta hem cpu hem de gpusu 50-60 derece arasinda oluyor, yuk altinda cpu 96 gpu 85 dereceleri gordukleri oluyor. Ama artisi kolay tasinabilirlik, yarim yil once 16 inclik bir laptopdan zephyrus g14'e gecis yaptim ve hafifliginden ve kucuklugunden cok memnun kaldim.
Cevabınız için çok teşekkür ederim. Cpu nun bu kadar ısınması cihaza zarar verir mi peki?

Hocam oyun az oynuyor isen al gitsin cihaz harika bende G15 Zephyrus var güzel makine ben sadece satıcı ile sorunum oldu.
Teşekkürler yanıt için.(satıcı söyleyebiliyor musunuz?)

Yeni konular

Geri
Yukarı