ASUS Zephyrus G14 vs. G15

polimorfzm

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir araştırdım ve birkaç Gaming laptopta karar kıldım. ASUS zephyrus G14, zephyrus G15, MSI GE66 ve GE76 arasında kaldım. Sanırım hem oyun performansı hem de batarya ömrü olarak bunlar en iyisi. En azından ASUS'un bu modelleri öyledir diye düşünüyorum. Varsa sizin de alternatif önerileriniz hem oyun performansı hem de pil ömrü uzun olan (fiyatı önemli değil) alabilirim. Veya bunlardan birisini kullanan arkadaşlar varsa özellikle ASUS G14 ve G15 için tavsiyeleri nedir? Isınma sorunu vs var mı acaba? Teşekkürler.

M15 modeli bir süre kullandım başlarda olmasa da 2-3 ay sonra inanılmaz bir ısınma başladı. 2070 ekran kartıyla 60fps zor görüyordum bundan dolayı. G modeliyle arasında kasa olarak pek bir fark yok ve almak için araştırırken G modellerinde daha çok ısınma şikayeti görmüştüm. Ben de MSI modeliyle arada kalmıştım açıkçası almadığıma pişman oldum.

Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir araştırdım ve birkaç Gaming laptopta karar kıldım. ASUS zephyrus G14, zephyrus G15, MSI GE66 ve GE76 arasında kaldım. Sanırım hem oyun performansı hem de batarya ömrü olarak bunlar en iyisi. En azından ASUS'un bu modelleri öyledir diye düşünüyorum. Varsa sizin de alternatif önerileriniz hem oyun performansı hem de pil ömrü uzun olan (fiyatı önemli değil) alabilirim. Veya bunlardan birisini kullanan arkadaşlar varsa özellikle ASUS G14 ve G15 için tavsiyeleri nedir? Isınma sorunu vs var mı acaba? Teşekkürler.
Modeline sen karar ver ama MSI almanı tavsiye ederim. Asus kaliteyi bozdu.

Strix G15 (2021) modeli hoşuma gitti, içinde Rtx 3060 + Ryzen 9 5900hx var lakin detaylı bir şekilde yorumlayacak kadar bilgiye sahip değilim.
Newegg sitesinde 16 bin Türk lirasından satılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı