Atamıza Atılan İftiralar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya bir çift lafım da konuyu açana, ya arkadaş millet zaten bunları biliyor, görüyor, yani buraya gelip konu açmanın anlamı ne? Gerek yok böyle şeylere, sen bu konuyu açarak o videoyu paylaşan adamın istediğini yaptın, değmez yani böyle gereksiz, ucu boş şeyler için.
Bunları bilene, görene lafım yoktu sadece inkar edene cevap olarak paylaştım uyansınlar diye paylaştım.Konuyu yetkili bir arkadaş kapatabilir.
''Uyuyan milletler ya ölür yada köle olarak uyanır''

Bunları bilene, görene lafım yoktu sadece inkar edene cevap olarak paylaştım uyansınlar diye paylaştım.Konuyu yetkili bir arkadaş kapatabilir.
''Uyuyan milletler ya ölür yada köle olarak uyanır''
Boşver itibar etme, değmez bende artık öyle yapıyorum. Bunlar laftan anlamıyor çünkü.

Hocam böyle iğneleyici sözlere ne gerek var? Ak Koyun gibi, bakın siz insanlara bu şekilde yaklaşırsanız sizinde tepki almanız gayet normal. 1 kişinin yaptığını bir kitleye yükleyemezsiniz. Yapmayın Allah aşgına ne gerek var böyle bölücü laflara.

Hocam aynı şekilde bende üzülüyorum, onun da kendince bir sebepleri olabilir ama yine de herhangi bir dini kötülememek lazım, kendisiyle bu konu hakkında yüz yüze sohbet etmek isterdim. Allah hidayet versin diyelim, hakkında hayırlısı olsun. Dediğim gibi bu konudaki paylaşılan video gibi bir tane salak kişinin yaptığı salaklığı bir kitleye, bir dine, bir partinin mensuplarına yıkmak doğru değil. Ancak Atatürk'ün ben dindar olduğunu düşünmüyorum, (bkz. Meclis'i açarken ki konuşması: "Gökten indiği sanılan dogma) bu yanlış anlaşılmasın, kendisine milletçe minnettarız.
Hocam gerçekler bunlar. Yalan mı? Yalansa söyleyin lütfe. Onlar daha beterini yapıyor. Konu dışına çıkacağız biraz ama örnek vermek gerekirse Referandum yaklaşıyor. Bize ''Evet'' ve Hayır'' olmak üzere iki seçenek sunulmuş değil mi? Şimdi ben gerekçemi gösterip ''Hayır'' diyorum ve Vatan Haini ya da Şeytan ilan ediliyorum. Biraz böyle düşünün. Benim dediklerim de bana göre gayet yerinde cümleler.

Hocam gerçekler bunlar. Yalan mı? Yalansa söyleyin lütfe. Onlar daha beterini yapıyor. Konu dışına çıkacağız biraz ama örnek vermek gerekirse Referandum yaklaşıyor. Bize ''Evet'' ve Hayır'' olmak üzere iki seçenek sunulmuş değil mi? Şimdi ben gerekçemi gösterip ''Hayır'' diyorum ve Vatan Haini ya da Şeytan ilan ediliyorum. Biraz böyle düşünün. Benim dediklerim de bana göre gayet yerinde cümleler.
Hocam bende evet diyorum diğer grupta "çomar, yalaka" diyor o zaman. Hatta referandumdan önce bile diyorlardı. Hayır veya evet bu sizin, kendi iradeniz ve herkes saygı göstermek zorunda. Bir de şu hayır diyenlere vatan haini denilme mevzusu var. Boşverin, hayır demek ile vatan haini olunsaydı, referandum yapılmadan direk geçirilirdi. Keşke herkes birbirine saygılı olsa, bir dinlese böyle çomar, çapulcu, vatan haini gibi lakaplar zaten olmaz.

Mazlum milletlere örnek olmuş lider ol. 11 savasa katıl. 0'dan Devlet kur. Yabancilarin bile 10 kasimda ziyaret ettigi bu lidere, hayatinda kitap okumamis adam laf atsin.

Mazlum milletlere örnek olmuş lider ol. 11 savasa katıl. 0'dan Devlet kur. Yabancilarin bile 10 kasimda ziyaret ettigi bu lidere, hayatinda kitap okumamis adam laf atsin.
Ya işte abi bi de afedersiniz ama Ata'mızla şu Tayibi karşılaştırıyorlar ya sinir oluyorum. Abi adam hiç savaş felan yaşamamış İmam Hatip'i zor bitirmiş atamızla karşılaştırılıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı