Atatürk Neden Sevilmiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kendisini koruma kanunu varken, tuzak sorular soruyorsunuz. Eğer o kanun kalkarsa olumsuz görüşler rahatça yazılır zaten. İnsanlar salak değil gelsin burda kendini ateşe atsın. Burda veya başka mecrada insanların biz kamalimizi çook seviyoruz diye kendilerini tatmin etmeleri ve böylece mutlu olmaları bir acayip geliyor bana. Kime neyi ispatlıyorsunuz ki.
Ne alaka kardeşim? İslamofaşist olmayan herkes düzgünce eleştirebiliyor, düşüncesini paylaşabiliyor. Bir bu Araplardan türetme insanlarda problem var.

Hocam Atatürk'ten nefret etmiyorum ancak sözlerini açıp okuyabilirsiniz, zira kendisi İslam'a inanmıyor.
İnanmaması umurumda değil, bana ne yaptığı önemli hatta bunu geçelim Ezan gibi bir şeyi Türkçe yapması bile büyük bir önem taşır. Sonuçta insan dua ediyorsa, namaz kılıyorsa bu sırada ettiği duaların anlamlarını bilecek ki duası kabul olsun. Bu şey mizahı gibi "Sokakta Arapça küfür ettim herkes inşallah dedi.".

Ne alaka kardeşim? İslamofaşist olmayan herkes düzgünce eleştirebiliyor, düşüncesini paylaşabiliyor. Bir bu Araplardan türetme insanlarda problem var.

Ya bırak. Düzgünce eleştirebiliyormuş! Kamalizm o kadar yerleşmişki adamı duman ederler. Sen ne maval okuyorsun?

Ya bırak. Düzgünce eleştirebiliyormuş! Kamalizm o kadar yerleşmişki adamı duman ederler. Sen ne maval okuyorsun?
İrfan'cım hangi çölden göç ettin bilmiyorum ama Kamalizm dediğin ideoloji senin ülkeni kurdu ve o yasalara, o temellere, o ilkelere bağlı olarak yaşıyorsun. Beğenmiyorsan geri dön çölüne.

Atatürk'ü sevmeyenler, Kadir Popcorn dinliyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı