Atatürk Neden Sevilmiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kadir efendi diyor ki mesela:

"Ben 1970'li yıllarda Rusya'nın 2000'li yılları göremeyeceğini öngördüm." diyor.

O yıllarda doğmadım ancak, zaten SSCB'nin o zamanlara ait durumu ve en önemlisi Çernobil olayı geleceğini belirlemişti. Her neyse, konu SSCB değil bu insanlar dünya üzerinde Atatürk'e sallamaktan başka nedenleri olmaz. Vasıfları yoktur. Atatürk'e sallarlar anca.

Malum yasa var dostlar.
Gönül isterdi bunları da konuşalım, şu anki siyasetide konuşalım ama yasalar işte..

@iComsium
Yalan ise lütfen şimdi itiraf edin konu gereksiz yere uzamasın, çünkü linç yersiniz sizde biliyorsunuz. Eğer gerçek ise burada millet birbirine "ananı..." diye küfür ediyor. Hiç bir şey olmuyor. Atın yani.

Neyse Silivri şakası gelmeden ben kaçıyorum. İyi akşamlar.

Bakın tekrar diyorum, şu videoyu izleyin be. Arkadaşlar, tarih tarihi geçtim ülke yönetimleri ekonomi kanunlar vs... gibi konularda din konuşulması saçmadır. Dine göre tarih yorumlanır mı be? Ülke yönetimi İslam'a göre belirlenir mi? Amerikalılar Hristiyan diye Amerika'ya savaş açılır mı? Böyle düşünün lütfen.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı