Atatürk üniversitesi bilgisayar mühendisliği vs Marmara üniversitesi böte

Diğer arkadaş bilmeden konuşuyor. Eğitimi iyi değil. Gerçek yazılımcı yok okulu yarım bırakmak zorunda kaldım. Seneye tekrar sınava gireceğim. Kesinlikle tavsiye etmiyorum
Kapasiten o kadarsa senin sorunun😂, yaşadığım ve bildiğim eğitimi mi kötü, git bir Ege'yi falan gör anlarsın hangisinin eğitimi iyi 😂😂, bilip bilmeden boş konuşup saçmalamak da size gelmiş. Daha yeni açılan bir bölümden seni Mr. Robot yapmasını bekliyorsan senden zaten... Neyse, dostum eğer Anadolu illeri arasında bir yere gideceksen burası en uygun üniversite. Haberin olsun, 100k'den fazla güncel okuyan öğrencilerin yorumları da var. Onlara da bak tabii. 150k'ye girip üni beğenmeyen Elon Musk'lara sorma, onlar zaten en iyisi. Onlara eğitim yok.

Kapasiten o kadarsa senin sorunun😂, yaşadığım ve bildiğim eğitimi mi kötü, git bir Ege'yi falan gör anlarsın hangisinin eğitimi iyi 😂😂, bilip bilmeden boş konuşup saçmalamak da size gelmiş. Daha yeni açılan bir bölümden seni mr. Robot yapmasını bekliyorsan senden zaten... Neyse, dostum eğer Anadolu illeri arasında bir yere gideceksen burası en uygun üniversite. Haberin olsun, 100K'den fazla güncel okuyan öğrencilerin yorumları da var. Onlara da bak tabii. 150K'ye girip üniversite beğenmeyen Elon Musk'lara sorma, onlar zaten en iyisi. Onlara eğitim yok.

Tamam entel herif yeni açılan bölüm diyor bir de boş konuşmakta üstüne yok.

Tamam entel herif yeni açılan bölüm diyor bir de boş konuşmakta üstüne yok.
Çocuk ya bu. Arkadaşım iyi misin, 13-15 yaşındasın bizi mi kekliyorsun? Okuman da mı yok? Bu sene Türkçe zordu, bilgine. Tekrar hazırlanmayı bir daha düşün.
Ayrıca, kendi bölümünün eğitimi "sana iyi gelmiyor" diye bütün üniyi yargılaman zaten niyetini belli ediyor. Hocam önermiyorum, yazmayın diyebilirsin. Beğenmemiş olabilirsin. Ben sana bir şey demiyorum. Ben genel üni hakkında yorum yaptım.

Çocuk ya bu. Arkadaşım iyi misin, 13-15 yaşındasın bizi mi kekliyorsun? Okuman da mı yok? Bu sene Türkçe zordu, bilgine. Tekrar hazırlanmayı bir daha düşün.
Ayrıca, kendi bölümünün eğitimi "sana iyi gelmiyor" diye bütün üniyi yargılaman zaten niyetini belli ediyor. Hocam önermiyorum, yazmayın diyebilirsin. Beğenmemiş olabilirsin. Ben sana bir şey demiyorum. Ben genel üniversite hakkında yorum yaptım.

Ben de öyle dedim zaten tavsiye etmiyorum dedim sen beni üstten görerek konuşuyorsun.

Ata en iyi devlet unilerinden bence her açıdan. Tek sıkıntı Erzurum'un soğuk olması. Yoksa cidden çok rahat ilk 5'te olurdu.
Hiç güleceğim yoktu :) herhalde arkadaş liseye yeni hazırlanıyor hiçbir fikri yok üniversiteler hakkında İtü ODTÜ Boğaziçi Hacettepe Bilkent Yıldızteknik ile bu üniversiteyi sadece konumundan dolayı mı geride kalıyor çok enteresan

Hiç güleceğim yoktu :) herhalde arkadaş liseye yeni hazırlanıyor hiçbir fikri yok üniversiteler hakkında İtü ODTÜ Boğaziçi Hacettepe Bilkent Yıldızteknik ile bu üniversiteyi sadece konumundan dolayı mı geride kalıyor çok enteresan
Onları anladıysan Allah şifa versin.

Ben de öyle dedim zaten tavsiye etmiyorum dedim sen beni üstten görerek konuşuyorsun.
Yok dostum estağfurullah, öyle anlaşıldımsa özür dilerim.

Diğer arkadaş bilmeden konuşuyor. Eğitimi iyi değil. Gerçek yazılımcı yok okulu yarım bırakmak zorunda kaldım. Seneye tekrar sınava gireceğim. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Hocam [email protected] a mail atabilir misiniz bana? Ben buraya myp ile geçiş yapmayı düşünüyordum.

Ata üniversite bilg müh. Te okuyanlar [email protected] a mail atabilir mi?

Diğer arkadaş bilmeden konuşuyor. Eğitimi iyi değil. Gerçek yazılımcı yok okulu yarım bırakmak zorunda kaldım. Seneye tekrar sınava gireceğim. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Hocam bana mail atıp Discord üzerinden konuşabilir miyiz lütfen?

Son düzenleme:
Konu eskide kalmış biraz ama eğer gittiyseniz de daha iyi olur. Veya bilen başka birileri varsa. Nasıldır Atatürk bilgisayar? Yani özel olarak bir soru gelmiyor şuan aklıma ama bir iki bir şey söyleyebilecek olan varsa çok sevinirim

Geri
Yukarı