Atatürk'e hakaret eden şahıs

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Asıl yanlış nerede yapılıyor biliyor musunuz? Böyle insanların hapse atılması ile. Bu ve bunun gibi zihniyeti bir daha geri dönmeksizin sürgün edecekler, madem cumhuriyet hezimetse. Gitsinler Irak'ta ya da Arabistan'da yaşasınlar, beni hiç alakadar etmez. İleride bu hapse girenler tekrar çıkıp sosyal medyada "Bizi, Atatürk'e hakaret ettiğimiz için hücrelerde çürüttüler! Kemalist zihniyetten de anca bu beklenirdi zaten." diyecekler. Böyle insanların hapse atılması, karşı tarafa gereksiz koz vermekten ileri gitmeyecektir.

Uğraşmaya değmez, bunun gibi gereksiz yaratıklar ülke de bitmez.

Evet farkındayım bende zaten, birinin kafası bozulur da uğraşır şikayet eder diye paylaşıyorum, üstüne ifade de verecekmişim hiç bile uğraşamam yani karakolla.

Asıl yanlış nerede yapılıyor biliyor musunuz? Böyle insanların hapse atılması ile. Bu ve bunun gibi geri zekâlıları bir daha geri dönmeksizin sürgün edecekler, madem cumhuriyet hezimetse. Gitsinler ırak'ta ya da Arabistan'da yaşasınlar, beni hiç alakadar etmez. İleri de bu hapse girenler tekrar çıkıp sosyal medyada "bizi, Atatürk'e hakaret ettiğimiz için hücrelerde çürüttüler! Kemalist zihniyetten de anca bu beklenirdi zaten." Diyecekler. Böyle insanların hapse atılması, karşı tarafa gereksiz koz vermekten ileri gitmeyecektir.

Katılıyorum fakat böyle bir şeyin olma ihtimali yok gibi bir şey maalesef.

O şahısın "geberdi" yazması zaten bir hakaret. Vatan için savaşıp ölenlere öldü veya şehit denir.

Eğer Atatürk olmasaydı şu an ana babamızın adının John, Sebastian filan olduğu ve kim olduğunun bile belli olmadığı bir yerde yaşıyor olurduk. Adam vatanı için kendi ömründen kısmış bu beyinsizler hala laf söylüyor. Aslında şunları Arabistan a veya Afganistan a göndereceksin birkaç yıllığına sonra anlarlar Atatürk'ün değerini.

Emniyeti falan boşver, onu bana bi' versene. Ben yapıcı ve medeni bir görüşme yapmak istiyorum bu arkadaşla.

Bu forumda da densizin birisi Ulu Önder'e laf etmeye başlamıştı, hesap silinecek falan diye bir dakika bile düşünmem. Onla da kavga etmiştim burada. Yine ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı