Atatürk'e Hakaret Eden YouTube Kullanıcısı

Roux

Kilopat
Makaleler
30
Yer
İstanbul
Bu aşağıda gördüğünüz kişi kemalistlere ve Atatürk'e hakaret etmiş. Ben şans eseri gördüm. Bunu nereye şikayet edebiliriz. Belki hepimiz şikayet edersek yakalanır. Ek olarak kimse Atatürk'ü sevmek zorunda değil eyvallah ama saygı duymak zorundadır. Bunu da not düşeyim. Biraz uzun süre olmuş ama kimse huyundan vazgeçmez.

Screenshot_2020-06-05-16-37-10.png

İlgili video linki:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Topluca şikayet etsek bile en fazla para cezası verirler ki onu da ödeyeceğini düşünmüyorum af falan çıkarırlar. Böylelerinden binlerce var ki böyleleri bir ayrı seviliyor malum kişiler tarafından.
Diyen zaten bilmediği için istediği gibi söylüyor. Gördükleri de diyor, tanıdıkları da diyor bu da büyük ihtimalle ne olduğunu bilmeden gelip burada onların dediklerini papağan gibi söylüyor. "Peki niye?" diye sorsan neden olduğunu açıklayamaz bile. Yorumu bildirin gitsin, böylelerini de takmayın bile.

Sevgi şart değildir. Ama saygı mutlaka şarttır. İhbar etseniz bile yine aynı şeyi yapacak akıllanmayacak
insan tipinden. :( Papağan gibi gelip duyduklarını tekrarlamış. Cahil insanın teki.

Geri
Yukarı