LoL'de Atatürk'e hakaret eden şahıs

TufyEmir

Femtopat
Daha fazla  
LoL'e yeni gelen arena modunu merak edip oynayayım dedim. İlk oyunumda birisi Atatürk'e hakaret etti. CİMER'e şikayet etsem sonuç alabilir miyim? Ettiği hakaret "Atatürk'ünü yumrukladığım" veya CİMER'e şikayet etsem bile Riot kişinin bilgilerini paylaşır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
LoL'e yeni gelen arena modunu merak edip oynayayım dedim. İlk oyunumda birisi Atatürk'e hakaret etti. CİMER'e şikayet etsem sonuç alabilir miyim? Ettiği hakaret "Atatürk'ünü yumrukladığım" veya CİMER'e şikayet etsem bile Riot kişinin bilgilerini paylaşır mı?
Keşke paylaşsazalar. Bu olaylar genellikle sonuç almıyor hocam.

CİMER bakmaz FBI'ya bildirebilirsiniz.

İşte bu yüzden eu West de oynuyorum zaten tryhard değil amacim, eğlenmek için oynuyorum açıyorum klasik maç millet npc gibi zaten öyle takılıyorum.Sorunuza cevap olarak ise pek bir sonuç alinacagini sanmıyorum.

İşte bu yüzden EU West de oynuyorum zaten tryhard değil amacim, eğlenmek için oynuyorum açıyorum klasik maç millet NPC gibi zaten öyle takılıyorum. Sorunuza cevap olarak ise pek bir sonuç alinacagini sanmıyorum.

Bende eğlenmek için girdim ama böyleleri tat bırakmıyor.

Küfür eden kişi bir şey mi kazanıyor sen bir şey mi kaybediyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı