LoL'de Atatürk'e hakaret eden şahıs

1-O çocuğa hiçbir şey olmayacak.
2-Şimdi beni yanlış anlamayın, kimseyi savunmuyorum da ancak hatalı bir başlık ve içerik. "Yumrukladığım" demek bir hakaret değildir.

1-O çocuğa hiçbir şey olmayacak.
2-Şimdi beni yanlış anlamayın, kimseyi savunmuyorum da ancak hatalı bir başlık ve içerik. "Yumrukladığım" demek bir hakaret değildir.

Forumlarda pek konu açmışlığım yok hata için kusura bakmayın. Zaten direkt olarak şikayette bulunmak yerine sizlerin de fikrini almak istedim.

Forumlarda pek konu açmışlığım yok hata için kusura bakmayın. Zaten direkt olarak şikayette bulunmak yerine sizlerin de fikrini almak istedim.
Konu açmakta yaptığınız bir hata yok. Sadece hakaret ettiğini söylemişsiniz. Ben de "Yumrukladığım" demenin hakaret olmadığını belirttim.

CİMER az olur, doğrudan Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine şikayet edin :D Bu tarz durumlarda yapacak bir şey maalesef yok, kullanıcının SS'ini alaraktan Riot'a şikayet edebilirsiniz. Bu şekilde belki oyun hesabı banlanabilir ve oyunda küfür eden ya da kötü söz kullanan birisini gördüğünüzde doğrudan rapor edin ki banlanma ihtimali olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı