Atatv44 üyelerinden babapro tutuklandı mı?

Volidumbuk

Hectopat
Arkadaşlar Instagram'da öyle bir haber gördüm. Aynı zamanda haberde aktif üyelerin hakkında yakalama kararı çıkarıldığı yazıyor. Eğer eski üyelerede yakalanma kararı çıkarsa bu üyeler arasında illegal işlere bulaşmadan sadece orada sohbet eden kişilere ne olacak? Mesela adam hiçbir şey yapmamış polis gelip "Sen burada bulunmuşsun seni tutukluyoruz." mu diyecek?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
haber bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendisi salındı diye birçok duyuru dönüyor. Ayrica Atatv44'ün de patlatılmış oldugu soylendi. EĞer gercekten salındıysa bulup gerekeni yaparlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir şey soracağım biraz önce merak edip sunucuya girdim ve sesli sohbete katıldım, zaten konuşma yetkisi yoktu ve bir kaç dakika durduktan sonra çıktım. Bu haberi görünce endişelenmedim değil. Bir sıkıntı yaratır mı bu durum? Tabi haber gerçek ise.

Bir de sanırım Deha Tuzcu'nun olayının olduğu sunucuymuş.

Binlerce kişinin evine Baskın yapamazlar. En azından şu anda deprem varken olmaz bu.
Hepsinin evine baskın yapmaları saçma olur. Sadece suç işleyenlerin evine baskın yapsalar daha iyi olur bence.

Bir şey soracağım biraz önce merak edip sunucuya girdim ve sesli sohbete katıldım, zaten konuşma yetkisi yoktu ve bir kaç dakika durduktan sonra çıktım. Bu haberi görünce endişelenmedim değil. Bir sıkıntı yaratır mı bu durum? Tabi haber gerçek ise.

Bir de sanırım Deha Tuzcu'nun olayının olduğu sunucuymuş.
Deha sanırım bu olayları bıraktı.

Arkadaşlar Instagram'da öyle bir haber gördüm. Aynı zamanda haberde aktif üyelerin hakkında yakalama kararı çıkarıldığı yazıyor. Eğer eski üyelerede yakalanma kararı çıkarsa bu üyeler arasında illegal işlere bulaşmadan sadece orada sohbet eden kişilere ne olacak? Mesela adam hiçbir şey yapmamış polis gelip "Sen burada bulunmuşsun seni tutukluyoruz." mu diyecek?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
haber bu.
ifşalandı galiba babapro

Geri
Yukarı