Atatv44 üyelerinden babapro tutuklandı mı?

Hepsinin evine baskın yapmaları saçma olur. Sadece suç işleyenlerin evine baskın yapsalar daha iyi olur bence.

Deha sanırım bu olayları bıraktı.
Suç işleyen yüzlerce kişi vardır. Şu anki olağanüstü halimizde bir şey yapmazlar. Bence depremdeki insanlar daha önemli. Ama normal hayata dönüldüğünde hepsi yakalanıp cezalarını almalı.

@Karındeşen @ShadowFighter Deha tuzcu falan umurumda değil, sadece bu yakalama kararı benim açımdan bir problem olur mu diye sormuştum. Gruba girdim bir kaç dakikalığına da olsa. Mesaj falan hiç bir şey yazmadım zaten.
Bir sorun olacağını düşünmüyorum hocam. Oraya merak edip giren birçok kişi olmuştur bence.

@Karındeşen @ShadowFighter Deha tuzcu falan umurumda değil, sadece bu yakalama kararı benim açımdan bir problem olur mu diye sormuştum. Gruba girdim bir kaç dakikalığına da olsa. Mesaj falan hiç bir şey yazmadım zaten.
Bir şey olmaz bende girdim bir kaç dakikalığına.

Ayrıca sadece atat değil, bir sürü bunun gibi işlemler gerçekleştiren sunucu var.

Son düzenleme:
Arkadaşlar Instagram'da öyle bir haber gördüm. Aynı zamanda haberde aktif üyelerin hakkında yakalama kararı çıkarıldığı yazıyor. Eğer eski üyelerede yakalanma kararı çıkarsa bu üyeler arasında illegal işlere bulaşmadan sadece orada sohbet eden kişilere ne olacak? Mesela adam hiçbir şey yapmamış polis gelip "sen burada bulunmuşsun seni tutukluyoruz." mu diyecek?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
haber bu.

Evet baba Pro dün akşam tutuklama talebiyle İstanbul Anadolu sulh ceza hakimliğine sevk edildi.

Geri
Yukarı