Ateistler neden Türkiye'de dışlanıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geçen yıl ben de agnostik oldum ve çevrem ve sevdiklerimden tarafından büyük bir tepkiyle karşılaştım ve olduğuma pişman oldum gibi dine geri dönmek için sürekli sebep arıyorum ama maalesef olmuyor insan bir kere aydınlanınca artık eskisi gibi mantıklı gelmiyor.

Takmayın onları yüzlerine bakmayın siz inandıgınıza inanın inanmadıgınıza inanmayın kendi fikiriniz.

Maleseef müslümanlar kendi dinlerine o kadar bağlanmış ki bazıları örnek: Babam tartışmaya bile girilmiyor normal bir şekilde. Çok fena beyni yıkanmış. Onun dini her şey den öte. Yahu cinsel yönelimi farklı olan kişilere bile saygı duyulmuyor müslümanlar tarafından. Sanane deseler banane yok bizim dinimiz de yok öyle şeyler diyor. Yahu diyor hormonsal bu öyle doğmuşuz yok diyor sen *bneliğine yapıyorsun. Şaka gibi ülkeyiz. Nefret ediyorum bu halktan.

Maleseef Müslüman'lar kendi dinlerine o kadar bağlanmış ki bazıları örnek: Babam tartışmaya bile girilmiyor normal bir şekilde. Çok fena beyni yıkanmış. Onun dini her şeyden öte. Yahu cinsel yönelimi farklı olan kişilere bile saygı duyulmuyor Müslüman'lar tarafından. Sanane deseler banane yok bizim dinimiz de yok öyle şeyler diyor. Yahu diyor hormonsal bu öyle doğmuşuz yok diyor sen *bneliğine yapıyorsun. Şaka gibi ülkeyiz. Nefret ediyorum bu halktan.

İşte cok kötü cok kötü bir şeye odaklanınca onu illa ölümüne desteklicekler onun haksız bir yanı yok falan diye.

Hocam denemek isterim sağ olun tavsiye için.

Bir daha dedigi an tekmeyi tam kafasının ortasına vurun o sarsıntıyla bira dan daha iyi bir kafa yapar.
Ya inanır mısın bir Müslüman'la yangını konuştuk. Adam bana vardır bir hayır dedi.

Evet dostum biliyor musun ben yerlere cop atıp küresel ısınmayı artırıp sonra Allah'dan yardım istiyip Allah cıkartmış bir bildigi var diyorum evet en iyi Müslüman benim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı