Athlon X4 950 vs G4560

Bir de ben bakayım, çok tuhaf işmiş yav.
Bu test aksini gösteriyor. Ayrıca bana pek mantıklı gelmedi. Sizin baktığınız testleride gördüm, bana yalan gibi geldi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam o testteki GT 1030 DDR4 versiyonu çıkmadan önce çıkmış ve adam yanlış yazmış o GDDR5 imiş.

Şuan açıkçası mesajları okuyorum. Kendime pay çıkarmaya çalışıyorum aynı zamanda söylediklerinizin fiyatı ile bir ortalama oluşturmaya çalışıyor aynı zamana da her bir ikilinin bench testlerine bakıyorum. Kafam karıştı açıkçası sizinde fark ettiğiniz gibi biraz çelişkili videolar var. Ne yapmalıyım tam bilmiyorum.

Şuan açıkçası mesajları okuyorum. Kendime pay çıkarmaya çalışıyorum aynı zamanda söylediklerinizin fiyatı ile bir ortalama oluşturmaya çalışıyor aynı zamana da her bir ikilinin bench testlerine bakıyorum. Kafam karıştı açıkçası sizinde fark ettiğiniz gibi biraz çelişkili videolar var. Ne yapmalıyım tam bilmiyorum.
Hocam arkadaşın attığı testteki GT 1030 GDDR5 imiş herkes öyle diyor yorumlarda bu onla aynı değerler bu GDDR5 versiyonu diyorlar hem o zaman daha DDR4 versiyonu yok imiş.
Kandırıldım desene:LOL:
Bu nasıl bir kara büyü:kararsız: 730 nasıl 1030'u tokatlayabilir:kararsız:
Hocam bilmiyorum ki emin olmak gerek ama öyleymiş maalesef bilemedim.

GT 1030 O.C. ile geçebilir diye düşünüyorum, Nvidia amca DDR4'ün hızını GDDR5 versiyona göre kısmış biraz. Ama aynı durum GT730 için de geçerli.

Nvidia amcanın sitesine göre ve testlere göre düşünürsek... Kafam karıştı:kıkırda: O zaman bunu da alabilirsiniz
Gigabyte NVIDIA GeForce GT710 2GB DDR5(DX12) PCI-E 3.0 Ekran Fiyatı

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı