Athlon X4 950 vs G4560

Çok özür diliyorum benim hatam ana kart yazmalıydım. Ana kart olarak ne seçmeliydim diye soracaktım. O zaman ana kart olarak bu olur mu? Eğer uygun oluyorsa bu yada daha ucuzu çok makul ve çok sempatik bir sistem olmuş olacak.
Evet olur:kıkırda: çok da iyi olur.
GT 730 alıcağına R7 250 falan al çok daha iyidir.
1030 alacaksan o daha iyidir de nasıl 2200 TL ye sığdıracaksın?
Sanırım sığdı bile:kıkırda:

O kadar düşeceğini sanmıyorum. Benim 950M DDR3 vardı, GDDR5 ile arasında en fazla %17 fark oluyordu ki bu DDR4.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Baya bir fark var hatta AAA oyunlarda neredeyse 2 katına çıkacak.

Sonradan RAM almazsa 4GB çok üzer 😀
Şu an imzamdaki sistemde 4 GB RAM takılı, üzülmedim:kıkırda:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Baya bir fark var hatta AAA oyunlarda neredeyse 2 katına çıkacak.
Bütçe buna yetiyor maalesef.
x4 950 + B350M +GT 1030 + SSD + 4 GB ram + Kasa o zaman son hali bu oluyorsa çok makul benim için toplamda 2170 TL tutmuş oluyor.
Uygundur. Ekran kartını GDDR5 olarak seçebilir misiniz kalan bütçeyle? O zaman daha iyi oluyormuş, GT1030'un DDR4 versiyonu olduğunu bilmiyordum.

Şu an imzamdaki sistemde 4 GB RAM takılı, üzülmedim:kıkırda:

Bütçe buna yetiyor maalesef.

Uygundur. Ekran kartını GDDR5 olarak seçebilir misiniz kalan bütçeyle? O zaman daha iyi oluyormuş, GT1030'un DDR4 versiyonu olduğunu bilmiyordum.
Hocam 730'un DDR5 galiba 1030'un DDR4'ünden iyiymiş benchmarklar öyle gösteriyor bence GT 730 DDR5'i alsın.

Hocam 730'un DDR5 galiba 1030'un DDR4'ünden iyiymiş benchmarklar öyle gösteriyor bence GT 730 DDR5'i alsın.
Bir de ben bakayım, çok tuhaf işmiş yav.
Bu test aksini gösteriyor. Ayrıca bana pek mantıklı gelmedi. Sizin baktığınız testleride gördüm, bana yalan gibi geldi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı