Atlantis net nasıldır?

Bizdeki kutu ile aynı değil. Bizimkinin görselini ekledim. (fotoğrafı internetten anladım ama bizim binada da aynısı mevcut.)
Atlantisnet'in numarasını vereyim, onlar daha iyi bilir. En erken bir gün, en geç iki gün içinde cevap verirler genelde. (WhatsApp)
0545 617 3434.

Hocam bu kutulardan çevredeki binalarda var inönü mahallesinde oturuyorum ben tabelada yukarıdaki bulvara yola çok yakınım ardesim atlantisnetin kapsama haritasında fiber alanı içerisinde bulunuyor.

Dosya Ekleri

• gigapon.png
    gigapon.png
    2,4 MB · Görüntüleme: 197
Hocam bu kutulardan çevredeki binalarda var inönü mahallesinde oturuyorum ben tabelada yukarıdaki bulvara yola çok yakınım ardesim atlantisnetin kapsama haritasında fiber alanı içerisinde bulunuyor.
Başvuru yaparsan geleceklerdir Bina içersindeki Kutu AtlantisNetin kutusuna benziyor.

Ama istersen bizzat kendilerine sorabilirsin buradan ATLANTİSNET - KENDİ ALT YAPISIYLA SINIRSIZ FİBER İNTERNET BURADA! [ANA KONU] | DonanımHaber Forum

Başvuru yaparsan geleceklerdir bina içersindeki kutu atlantisnetin kutusuna benziyor.

Ama istersen bizzat kendilerine sorabilirsin buradan ATLANTİSNET - KENDİ ALT YAPISIYLA SINIRSIZ FİBER İNTERNET BURADA! [ANA KONU] | DonanımHaber Forum

Şu an Türk Telekom VDSL 100Mbps kullanıyorum 10 dakika önce müşteri hizmetleri ile konuştum adresimde fiber olduğunu fakat dönüşüm yapmaları gerektiğini söylediler bende onayladım yarın 13:30 da panodan daireme fiber çekecekler taahhüdüm bitince başka operatöre geçeceğim umarım sıkıntı çıkmaz.

Şu an Türk Telekom VDSL 100Mbps kullanıyorum 10 dakika önce müşteri hizmetleri ile konuştum adresimde fiber olduğunu fakat dönüşüm yapmaları gerektiğini söylediler bende onayladım yarın 13:30 da panodan daireme fiber çekecekler taahhüdüm bitince başka operatöre geçeceğim umarım sıkıntı çıkmaz.
AtlantisNet mi yapıcak bunu yoksa TT kendini adına mı yapacak ?

Gerçekten büyük firmalara göz dağı olsun Türkiye'nin en kalabalık ilçesinde bu işi yapmaktan acizler. 300 TL şu an bence hiçbir şey bu hızlar için. Ben 3 aydır kullanıyorum 1 2 kez geçen hafta kesinti oldu modem değiştirdiler şu an sıkıntısız kullanıyorum.

Bu şekilde.

Eki Görüntüle 1618606

Musait zamanda 104.160.141.3, 185.81.239.174 ve 85.114.146.88 bunlara tracert testi yapabilir misiniz?

@Cagirozbkr attigim 3 IP'e bakma ihtimaliniz mevcut mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı