Atom v2v650W PSU iyi midir?

Kardesim atom PSU demek atom bombasi PSU demek, modelin isminde bu var.

Kardesim Antec'in PSU'su ama hem 650W olmasindan fiyatina gore kotu oldugu gozukuyor
Yok gayet iyi psu, yük altında sınırlarını zorlayarak kullandım bir kere bile bana mısın demedi. Eleştirin tamam ama koskoca antecin psusuna bomba demek...

Okumaya değmez. Uğraşasım gelmedi seninle. @T21 hocamın dediği gibi. Göz ardı edeyim de karşıma çıkma. 3 yıl Rampage PSU kullandım diyorsun sonra da diyorsun ki "parası varsa değişsin idare eder" hayır atom PSU dedikleri şey idare etmez işte.

Senin gibi boş insanlarla daha muhatap olmayacağım. Sana diyorum ki teknoloji şans işidir ne olacağı belli olmaz bugün kullanırsın yarın patlar belki bunu bilemesin. Aryıca bana burada trip atma.

Yok gayet iyi psu, yük altında sınırlarını zorlayarak kullandım bir kere bile bana mısın demedi. Eleştirin tamam ama koskoca antecin psusuna bomba demek...
Mesajıma beğenmeme atman senden daha da komik. Çöp kelimesinin sözlük anlamını mı anlatmamız lazım sana? Antec Atom PSU bomba kardeşim. Suriye'ye savaşa bile yollanır.

Son düzenleme:
Altaki mesajlarımı oku sonra yaz ayrıca.
PSU tehlikeli iş, risk almaya gerek yok.

Ben de @E6500 işlemcili Casper hazır sistem kullanmıştım uzun süre, sorun yaşamadım tâbi ama 10-15 kağıt söz konusu iken incelemesi bulunmayan PSU'yu risk alarak kullanmaya gerek yok bence.

Mesajıma beğenmeme atman senden daha da komik. Çöp kelimesinin sözlük anlamını mı anlatmamız lazım sana? Anten Atom PSU bomba kardeşim. Suriye'ye savaşa bile yollanır.
Kullanıp deneyimlemediğiniz bir ürüne bomba demeniz doğru değil. Ben bizzat denedim ve sanılanın aksine çok F/P bir psu.

Kullanıp deneyimlemediğiniz bir ürüne bomba demeniz doğru değil. Ben bizzat denedim ve sanılanın aksine çok F/P bir PSU.

Kardesim suraya 650W en ucuz PSU'lara bak, cogu kotu. O ürün 1100 TL. Buradan bile anlasiliyor kalitesiz oldugu.

Kardesim suraya 650W en ucuz PSU'lara bak, cogu kotu. O ürün 1100 TL. Buradan bile anlasiliyor kalitesiz oldugu.

Çoğu bana kötü gelmedi, 1300 tlnin üstüne çıkınca gayet kullanılabilir idarelik psular var. Atom psu da antec güvencesiyle gayet kullanılabilir. He yerde tavsiye ettim 1 tane bile sorun yaşayan çıkmadı.

Çoğu bana kötü gelmedi, 1300 tlnin üstüne çıkınca gayet kullanılabilir idarelik psular var. Atom psu da antec güvencesiyle gayet kullanılabilir. He yerde tavsiye ettim 1 tane bile sorun yaşayan çıkmadı.
Frisby, Rush, Performax, İnca, markası ne olduğu belli olmayan şey, PowerBoost filan çok kaliteli aynen. Şunların kaliteli olduğuna dair kanıt bekliyorum.

Geri
Yukarı