ATS mi ETS 2 mi?

Daha fazla  
Daha önce konu açıldığını biliyorum fakat sormak istediğim DLC'siz hangisi daha iyi ve ben grafiklere aşırı önem veriyorum özellikle yollar ve oyundaki diğer araçların grafiği benim için önemli. İkisini de oynamış kişiler sizce hangisi daha iyi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Grafik anlamında ikisi de eşit, optimizasyon anlamında bence ATS biraz daha iyi ama çok bir fark yok, Online için ETS 2 derim. DLC'siz ikisi de aynı ama ATS'nin mapi gerçekten çok küçük DLC'siz.

İkisini de oynamış birisiyim. Map DLC'leri olmadan ikisi de sıkıyor. Online için ETS 2 iyidir. ATS'nin TMP sunucularında çok fazla insan bulunmuyor. Grafik anlamında ise yeni güncelleme ile birlikte ikisi de eşit durumdadır. Yol ve hız sınırları konusunda ise ATS kesinlikle daha iyi çünkü hız sınırları yüksek (California eyaleti hariç) ve yollar da geniş fakat yolların çoğu düzdür. Sonuç olarak bakacaksak

Online'daki oyuncu sayısı, DLC'lerle birlikte harita boyutu olarak ETS 2
Hız sınırları, yolların geniş olması, Uzun dorse ve yükler için ise ATS

Online için ETS 2 daha fazla oyuncusu var.

Grafikleride iyi son gelen güncellemeleriyle.
Teşekkürler hocam.

İkisini de oynamış birisiyim. Map DLC'leri olmadan ikisi de sıkıyor. Online için ETS 2 iyidir. ATS'nin TMP sunucularında çok fazla insan bulunmuyor. Grafik anlamında ise yeni güncelleme ile birlikte ikisi de eşit durumdadır. Yol ve hız sınırları konusunda ise ATS kesinlikle daha iyi çünkü hız sınırları yüksek (California eyaleti hariç) ve yollar da geniş fakat yolların çoğu düzdür. Sonuç olarak bakacaksak

Online'daki oyuncu sayısı, DLC'lerle birlikte harita boyutu olarak ETS 2
Hız sınırları, yolların geniş olması, Uzun dorse ve yükler için ise ATS
Sağ olun hocam.

Grafik anlamında ben ATS'den taraftayım zira Amerika'nın yolları bana kalırsa manzara olarak ETS2'den daha iyi. Tabii bu öznel bir yaklaşım.
Ayrıca Amerikan kamyonları bana kalırsa daha keyifli.
Hocam ikisininde videosunu izledim ats dediğiniz gibi ama haritaları biraz küçük gibi ETS de en azından yollar tanıdık diye ETS aldım şimdilik ama ats yide alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı