ETS 2 mi ATS mi DLC'siz ikisi mi?

Yoo, aynı hemen hemen. Klavye + Fare olarak oynuyorum ikisinde de. Bir oyundan diğerine geçince farklı bir his oluşmuyor bende.

Oynanış aynıysa psikolojiktir o zaman. Sağ olun. :)

İlk olarak tam DLC'li ETS 2 öneririm. Ondan sıkılabildiğiniz zaman ATS alırsınız ileride.

ETS 2 de dorse tır sıkıntısı yaşamazsın, ATS'deki tırların çoğunu mod olarak Steam'de bulabilirsin. İnanılmaz geniş ve bollukta modları var, harita olsun, tır olsun, dorse olsun. En basitinden ETS 2 de harita DLC'lerine sahipsen Türkiye haritası modu var, ve olmazsa olmaz Pro mods modu var. Mod konusunda oyunun üstünde modları var ETS 2'nin.

Teşekkürler. Tavsiyeleriniz üzerine DLC'li ETS 2 almaya karar verdim. Çok sağ olun. Peki 36 TL ile hangi DLC'leri alabilirim yaklaşık olarak? Yani oyun fiyatı 10 TL olursa elimde 26 TL falan kalıyor, 15 TL falan da kart satarım. Sizce kaç TL olurlar ve kaç tane alabilirim DLC?

Şu an indirimde değil galiba, Going East ve Black Sea almanızı tavsiye ederim. Black Sea DLC'de Türkiye var ve bu DLC için de Going East almak gerekli.
Şu an değil de indirime girince alacağım. Param yeter mi sizce indirim gelince Black Sea ve Going East için? (tahmini olarak soruyorum, indirimdeyken alacağım DLC'leri de)

Şu an değil de indirime girince alacağım. Param yeter mi sizce indirim gelince Black Sea ve Going East için? (tahmini olarak soruyorum, indirimdeyken alacağım DLC'leri de)

Yakın zamanda fiyatlarına bakmadım, Going East'in fiyatı düşük baya ama Black Sea'nin 20 liradan fazlaydı.

Yakın zamanda fiyatlarına bakmadım, Going East'in fiyatı düşük baya ama Black Sea'nin 20 liradan fazlaydı.
Hocam alırım gibi. Kartları vs. de satarsam alırım umarım. Teşekkürler. :)

Hocalarım peki Scania Truck Driving Simulator hakkında ne düşünüyorsunuz? ETS 2'nin yerini tutar mı? Güzel yorumlar gelmiş çünkü. @Lee Yubin
Hocalarım bir şey sormak istiyorum. Şu an ETS 2 indirimde ama DLC paketleri değişmiş sanırım. Yardım edebilir misiniz? Going East ve Road to Black Sea'yı tek tek mi alayım paket olarak mı almam gerekiyor?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı