Aura Sync Bilgisayar Kapalıyken Yanıyor

Deassis

Kilopat
Daha fazla  
Aura Sync ışığı yanıyor, bilgisayarı kapadığım zaman dahi yanmaya devam ediyor. İstediğim bilgisayar açılınca yanmaya başlasın, bilgisayarı kapadığımda ışıkları kapansın. Bu mümkün mü acaba BIOS üzerinden?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı yanlışlıkla uyku moduna alıyor olabilirsin yada güncelleme yapıyor olabilir kapanmadan önce çünkü bilgisayar kapalıyken güç gitmediğinden yanması normal değil psu kablosunu çekince yanmaya devam ediyorsa nasıl kapandığını bilemiyorum ama bilgisayar kapalıyken yanmaması gerekiyor.

Bilgisayarı yanlışlıkla uyku moduna alıyor olabilirsin yada güncelleme yapıyor olabilir kapanmadan önce çünkü bilgisayar kapalıyken güç gitmediğinden yanması normal değil psu kablosunu çekince yanmaya devam ediyorsa nasıl kapandığını bilemiyorum ama bilgisayar kapalıyken yanmaması gerekiyor.
ASUS TUF B450-PLUS GAMING AMD B450 Soket AM4 Ryzen™ DDR4 3200(O.C.) MHz Anakart Bu Anakart mevcut Bios'dan Ayarı Olduğu Söylenmişti Fakat Bulamadım Mağlesef.
ASUS TUF B450-PLUS GAMING AMD B450 Soket AM4 Ryzen™ DDR4 3200(O.C.) MHz

bu anakart hakkında bilgisi olan yokmu acaba ?
Beyler bu konu hakkında bios ayarında pwm aura sync var orda kapanınca ışıklar kapansın diye bir seçenek var o seçenek (on) onu (of) yaptığınız zaman sorun halloluyor uğraşanlar en azından bilgi sahibi olabilirler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı