AutoCAD, SketchUp gibi programlar için dizüstü bilgisayar önerisi

luigi

Kilopat
Daha fazla  
4 senelik mimarlık eğitim hayatım boyunca kullanabileceğim dizüstü bilgisayar aramaktayım. AutoCAD, Sketcup, Photoshop gibi uygulamaları sorunsuzca kullanabileceğim bir dizüstü bilgisayar öneriniz var mıdır? Bütçem maksimum 9.000 TL civarındadır.

4 senelik mimarlık eğitim hayatım boyunca kullanabileceğim dizüstü bilgisayar aramaktayım. AutoCAD, Sketcup, Photoshop gibi uygulamaları sorunsuzca kullanabileceğim bir dizüstü bilgisayar öneriniz var mıdır? Bütçem maksimum 9.000 TL civarındadır.
Oyun oynayacak mısınız ? Grafik işlemcisine ihtiyacınız var mı ? Yoksa daha çok taşınabilir mi olmalı ?

Eğer oyun oynamayacaksanız Apple MacBook Air öneririm. Ben de 2 gün önce aldım MacBook Air. Almadan önce çok araştırdım benim için en önemli olan şey uzun ömürlü olması idi. Windows 10 bir laptop alırsam en fazla verimli olarak 4 yıl gider diye düşündüm belki daha az. Bu sefer de Apple'a şans vereyim dedim ve hiç pişman olmadım. Eğer oyun oynamayacaksanız kesinlikle MacBook Air öneririm. Ve bende oyun oynayan birisiyim ve oyun oynamayı neredeyse bıraktım MacBook aldım diye. Ve hiçte pişman değilim. Gerçi ayrı bir masaüstüm var ama yine de MacBook için oyun oynamayı bırakırım.

Sanki reklam almışım gibi oldu ama neyse. Ciddiyim ben.🙂

4 Senelik mimarlık eğitim hayatım boyunca kullanabileceğim dizüstü bilgisayar aramaktayım. AutoCAD, sketcup, Photoshop gibi uygulamaları sorunsuzca kullanabileceğim bir dizüstü bilgisayar öneriniz var mıdır? Bütçem maksimum 9.000 TL civarındadır.

O fiyata masaüstü... Her neyse Monster notebookun stoklara girmesini bekleyin. Piyasada F/P'lar.

Kesinlikle oyun oynamayacaksanız Monster tarzı oyun laptopları önermem. Şarjı fazla gitmez, kucağınızda kullanamazsınız, ısınır daha sayayım mı? Eğer Windows 10 bir laptop kullanmak istiyorsanız size Dell Inspiron 5401 i7 1065G7 öneririm.

O fiyata masaüstü... Her neyse Monster notebookun stoklara girmesini bekleyin. Piyasada F/P'lar.

Monster uzun süredir stokta yok ve ne zaman geleceğini Monster şubesi bile bilmiyor onun yerine başka modellere yönelmek lazım eğer acilse.

Oyun oynayacak mısınız ? Grafik işlemcisine ihtiyacınız var mı ? Yoksa daha çok taşınabilir mi olmalı ?
Oyun oynamayacağım. Bu tarz programlar için iyi bir grafik işlemcisine ihtiyacım var mıdır? Taşınabilir olması çok önemli çünkü maalesef masaüstü kullanamayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı