Avast Antivirus kullanılır mı?

Avast indirip ona bir hak vermek istiyorum. Sizce Avast hala kullanılır mı?
Neden şans vermek istiyorsunuz ki diğer antivirüslerle kötü bir deneyiminiz mi oldu?

Avast'ın sistem kaynaklarını kullanımı çok fazla, Avast şirketinin kullanıcı bilgilerini depolayıp sattığı açığa çıktı ve koruması da öyle iyi değil.

defender en güvenlisidri avast pc ni çok yavaşlatır defender yeterli olacaktır illede program kullanacaksan mcfree avasttan daha detaylı ama pc ni ne kadar yorar bilemem orasını

Evet, kullanır ve iyi bir lider antivirüs. Sürekli satın aldırma bildirimi sizi rahatsız etmezse sıkıntı yok. Kaynak kullanımı fazla değil.

Avast'ın Premium Security versiyonunu kullanacaksanız daha iyi antivirüs firmaları var ancak ücretsiz sürüm için kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:
Defender en güvenlisidir. Avast bilgisayarını çok yavaşlatır. Defender yeterli olacaktır ille de program kullanacaksan MCAfee Avast'tan daha detaylı ama bilgisayarını ne kadar yorar bilemem orasını.
Defender asla tek başına yeterli değil. Veritabanı çok geniş ancak koruması o kadar da iyi değil. Dediğiniz MCAfee de çok başarılı değil.

Evet, kullanır ve iyi bir lider antivirüs. Sürekli satın aldırma bildirimi sizi rahatsız etmezse sıkıntı yok. Kaynak kullanımı fazla değil.
Avast'ın Premium Security versiyonunu kullanacaksanız daha iyi antivirüs firmaları var ancak ücretsiz sürüm için kullanabilirsiniz.
Ücretsiz onlarca seçenek varken neden Avast'ı kullanalım? Sırf Technopat Sosyal'de bile onlarca konu var Avast'ın başarısızlığı hakkında. Ayrıca nerede Avast'a dil uzatılsa savunan tek siz varsınız ilginç bir şekilde.

Defender asla tek başına yeterli değil. Veritabanı çok geniş ancak koruması o kadar da iyi değil. Dediğiniz MCAfee de çok başarılı değil.
bende mcfree yi koruma olarak avastla kıyaslamıyorum ama cümlemin sonunda yazdığım gibi bilgisayarı ne kadar etkileyeceği önemli avast iyi bir antivirüs haliyle çok detaylı ve pc yi yoruyor ayrı ca avast mcfree kadar iyi optimize edilmemiş

Ücretsiz onlarca seçenek varken neden Avast'ı kullanalım? Sırf Technopat Sosyal bile konu var Avast'ın başarısızlığı.

Maalesef testler öyle göstermiyor. Testlere bakarsak gayet başarılı. Çok eskiden sorun çıkartan bir antivirüstü ancak kendini artık geliştirdi. Yanlış hatırlamıyorsam, Norton ile birleşmişti diye biliyorum. Bu yüzden veri tabanı iyi gibi. Avast'a alternatif olarak BitDefender Free, ESET deneme sürümü kullanılabilir. Kaynak tüketimi olarak Avast bence fazla kullanmıyor buna göre kullanılabilirliğini artırıyor benim için.

Yeni konular

Geri
Yukarı