Avast Antivirus kullanılır mı?

Bu konuda katılmıyorum size. Gerçekten araştıran profesyonel biri isterse antivirüs hikaye. Şimdi korsan yazılımları birçok antivirüs programı bile engelleyemiyor. Daha önce korsan oyundan (çok küçüktüm yüklemeyi bilmiyordum ve para harcayamıyordum kesinlikle korsana özendirme olarak algılamayın) Avast Prime (Premium'du galiba) olduğu halde trojan bulaşmıştı PC'me.

Avast'ın korumada başarısız olduğunu söylüyoruz ya dostum sabahtan beri, koruması başarılı değil. Bulmaması da normal.

Avast'ın korumada başarısız olduğunu söylüyoruz ya dostum sabahtan beri, koruması başarılı değil. Bulmaması da normal.

Avast'la bir alakası yok ama bana iyi olduğuna güvendiğiniz bir antivirüs önerirseniz neden olmasın.

Windows'un her zaman açık verdiğini, vermeye devam edeceğini hepimiz biliyoruz. Hele zararlı yazılım yapanlar ohoo...

Dostum, lütfen bilmediğin konularda iddiacı olmayı bırak.

Tamam yanılmış olabilirim önceki konularda ama bu konuda gerçekten sözümün arkasındayım. Mcfree söylediğin programlardan daha az yoruyor PC'yi ve daha rahat koruması da yeterli ama iyi bir antivirüs önerirseniz neden olmasın?

Son düzenleyen: Moderatör:
@1kedi7beni Kaspersky Security Cloud Free ya da Bitdefender Free gayet başarılıdır. Kaspersky tavsiye ederim. Ancak Kaspersky Security Cloud'un ücretsiz versiyonunda güvenlik duvarı yok. Comodo Firewall yükleyebilirsiniz o da ücretsizdir.

@1kedi7beni Kaspersky Security Cloud Free'ya da BitDefender Free gayet başarılıdır. Kaspersky tavsiye ederim. Ancak Kaspersky Security Cloud'un ücretsiz versiyonunda güvenlik duvarı yok.comodo firewall yükleyebilirsiniz o da ücretsizdir.

Comodo firewall Kaspersky'ı engelliyordu yüklediğimde.

Avast yerine kaspersky yükleyeceğim şuanlık

Yeni konular

Geri
Yukarı