Avast - ESET - Malwarebytes bir arada kullanılır mı?

Sizi bu düşünceye ne itti merak ettim doğrusu.

Düzgün bir adet koruma programı yeterlidir. Paranoyaklaşmaya gerek yok.

Üstelik hepsini aktifkrn sorunlar çıkabilir. Biri aktif diğerleri pasif olsa bile çıkartabilir.

Merhaba dostlar. PC'de Avast Premium Security, ESET Smart Security, Malwarebytes Premium var. Bunlar bir arada kullanılır mı?
Tabii ki kullanılmaz,bilgisayarınızı öldürmeyin.
Eset yeter.Malwarebytes ile de arama tam tarama yaparsınız,Avast'i silin Malwarebytes'in canlı korumasını kapayın.

Tabii ki kullanılmaz,bilgisayarınızı öldürmeyin.
Eset yeter.Malwarebytes ile de arama tam tarama yaparsınız,Avast'i silin Malwarebytes'in canlı korumasını kapayın.
Neden Avasat Silmemi Önerdiniz ?

Sizi bu düşünceye ne itti merak ettim doğrusu.

Düzgün bir adet koruma programı yeterlidir. Paranoyaklaşmaya gerek yok.

Üstelik hepsini aktifkrn sorunlar çıkabilir. Biri aktif diğerleri pasif olsa bile çıkartabilir.
Ben Sürekli Pc yi Kurcalayan Biriyim Ve Güncel Olarak Anti-Virüs Testleri Yapıyorum Pc de Sıkıntı Çıkmasını İstemiyorum Doğrusu

Hayır bunları bir arada kullanmayın yarardan çok zararı olur. Avast ve Malwarebytes'ı silin.

Ya da MBAM'ın aktif korumasını sonlandırıp arada bir tarama için bulundurun. Ama Avast'ı her şekilde silin.

Bu Acı Gerçeği Eset Kullanıcalıra Söyleyim Avasat'ın Algılaması Kesin Ve %100

Benim görüşüme göre de Avast daha başarılı.
Saydığınız programlardan Avastı aktif Malwarebyts ı derin ayarlarda tam tarama yapmak için pasif kullanın derim.

Ben kendim sadece Kaspersky Internet Security kullanıyorum. 8 10 yıldır bir kere olsun pişman etmedi beni. Sadece veritabanı ile değil uygulamaların yaptıkları hareketlere göre de sezgisel koruması çok çok başarılı Kaspersky Internet Security nin

Peki neden zararlı olur dostum açıklayabilir misin çoğu yerde söylüyorlar ama sebebini bilmiyorum doğrusu.

Çünkü diyelim sisteminde bir zararlı var ve kurulu avler bunu buluyor düşünsene hepsi birden kaldırmaya çalışıyor. Ortaya bir karmaşa çıkar. Ve sistemini çok yorar. Hatta bu iş sistemin çökmesine kadar gidebilir. Zaten avler kurulurken bile diğer kurulu avlerin silinmesiniz ister.

Geri
Yukarı