Avast kullanılır mı?

Yaklaşık 2 sendir Avast Ultimate kullanıyorum. Hiç bir şekilde donma, kasma veya yavaşlık olmadı. Sistemim güçlü olduğu için olabilir belki de. Ben çok memnunum açıkcası. Bir sürü koruma mevcut programda ama ne kadar işe yarıyor bilmiyorum uzman değilim.

Yaklaşık 2 sendir Avast Ultimate kullanıyorum. Hiç bir şekilde donma, kasma veya yavaşlık olmadı. Sistemim güçlü olduğu için olabilir belki de. Ben çok memnunum açıkcası. Bir sürü koruma mevcut programda ama ne kadar işe yarıyor bilmiyorum uzman değilim.
Sistem ne? Atabilir misin (iç özellik olarak)

Avast yerine Kaspersky kullanın. Kaspersky hem daha hafif ve daha güçlü. Ayrıca Kaspersky Premium kod ile 90 gün bedava kullanabiliyorsunuz.

Avast yerine Kaspersky kullanın. Kaspersky hem daha hafif ve daha güçlü. Ayrıca Kaspersky Premium kod ile 90 gün bedava kullanabiliyorsunuz.
Kart girmeme gerek yoksa denerim

Gerek yok. Kodu girdikten 90 gün sonra sona eriyor zaten. Deneme süresi gibi bir şey. Burada konusu var bulup kodu bulabilirsiniz.
Şuan pcde değilim ama denerim.
90 gün sonra free ye falan geçiliyomu kaspersky de?

Kartiniz yok sanirim, ininalden sanal kart acabilirsiniz.
Yok ondan değil sadece çok internet üzerinden kart kullanan biri değilim. Sadece trendyol,hepsiburada veya amazon'da kart kullanıyorum.

Açıkcası önünüze gelen linke tıklayıp bir şey indirmediğiniz sürece antivirüse bile gerek yok. 4 yıldır antivirüs programı kullanmıyorum ve herhangi bir virüse vs. yakalanmadım. Yani sadece şüphelendiğiniz zaman Kasperysky veya Malwarebytes programı ile full tarama yaparsınız o kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı