Çözüldü Avast Service'nin %90 CPU kullanması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ego muhsin

Decapat
Yer
Cehennemin Dibi
Daha fazla  
Merhaba, sorunum ekteki gibidir. PC'de 5 uygulama açıkken Avast service %90'a yakın CPU kullanıyor. Görevi sonlandır dedigimde ise erişim reddedildi hatası alıyorum. Ne yapmalıyım?

Çözüm
Avast servisine ait yüksek işlemci kullanımının olası bir sebebi Cleanup aracı olabilir deniyor. Zaten ücretsiz sürümde kullanamayacağınız bir özelliği barındırmanın anlamı olmadığından şu menüden kaldırmayı deneyebilirsiniz. Bir ihtimal sorun çözülebilir.

1617395820252.png
Merhaba, sorunum ekteki gibidir. PC'de 5 uygulama açıkken Avast service %90'a yakın CPU kullanıyor. Görevi sonlandır dedigimde ise erişim reddedildi hatası alıyorum. Ne yapmalıyım?

IObit Uninstaller ile kaldırın. Avast yerine Malwarebytes kullanın.

Artı -9 Eksi
Avast servisine ait yüksek işlemci kullanımının olası bir sebebi Cleanup aracı olabilir deniyor. Zaten ücretsiz sürümde kullanamayacağınız bir özelliği barındırmanın anlamı olmadığından şu menüden kaldırmayı deneyebilirsiniz. Bir ihtimal sorun çözülebilir.

1617395820252.png

Çözüm
Merhabalar, ilginize teşekkür ederim. İlgili programı hatta Avast'ı komple kaldırdım ve düzeldi şimdi. Tekrar ilginize teşekkür ederim, cansınız.

Eki Görüntüle 954744
Herkes Avast'ı kaldırın demiş, sorun bu değil arkadaşlar. Konu sahibine soruyorum; Avast'ı nereden indirdiniz ve işlemciniz nedir?
IObit Uninstaller ile kaldırın. Avast yerine Malwarebytes kullanın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı