Avast vs Kaspersky

Avast mı? Kaspersky mi?

• Avast! Premium Security

Oy: 13 18,1%
  • Kaspersky IS

Oy: 59 81,9%

• Oy verenlerin toplamı
    72

EMİR37

Kilopat
Makaleler
33
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Bence Avast. Nedenleri ise:
  1. İnce ayar ile daha az kaynak kullanımı. (Kaspersky'de ince ayar yapılmıyor veya modüllerine karar verilemiyor.)
  2. Daha fazla özelleştirilebilir olması.
  3. Daha ucuz lisans.
  4. Veri gönderilmesini engelleme.
  5. Daha fazla özellik.
  6. Otomatik olarak uygulama güncelleme.
  7. Avast Sandbox ile sanal ortamda dosya test etme.
  8. Detaylı gereksiz dosya temizliği
  9. Ve daha fazlası.

Benim bilgisayarımı bir keresinde çökertmişti. Bilgisayar açılmıyordu. Sildikten sonra ancak düzelebilmişti.
Kaspersky, Avast'a 1000 basar. AVG ve Ccleaner gibi programlar Avast tarafında satın alındı ve bu iki uygulamayı da çöp etti.
Avast yerine Microsoft Defender kullanırım. En azından daha iyidir.

Son düzenleme:
Avast verileri başka şirketlere satıyor. Benim eski PC'yi de bir keresinde çökertmişti. Bilgisayar açılmıyordu. Sildikten sonra ancak düzelebilmişti. Kaspersky, Avast'a 1000 basar. AVG ve Ccleaner gibi programlar Avast tarafında satın alındı ve bu iki uygulamayı da çöp etti.
İşte ÖNYARGI herkes veri satıyor kullandığın bütün telefonlarda Google hizmetleri var.Veya Microsoft zorunlu veri alıyor ama sen engellediğini zannediyorsun .
Zamanında bende algı oluşmuş olabilir ama Avast'ı hep virüsün kendisi olarak bilirim😁

Bu durum ESET Kaspersky ve Norton'da da yaşandı.
Gülecek bir şey yok bunlar gayet doğru bilgiler.

İşte ÖNYARGI herkes veri satıyor kullandığın bütün telefonlarda Google hizmetleri var.Veya Microsoft zorunlu veri alıyor ama sen engellediğini zannediyorsun .

Bu durum ESET Kaspersky ve Norton'da da yaşandı.
Veri satmayı geçtim, Kaspersky daha iyi koruyor.

Geri
Yukarı