Avcılık bir spor mu?

• Konuyu başlatan Roux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 1B
Neredeyse 1 km öteden zevk için dağ keçisi, maymun vb. hayvanları vurmak bence sporu geçtim sapıklık. İhtiyaç için avcılık belirli etik değerler dahiline yapılabilir hamile hayvanı, küçük yavrusu olan hayvanı vurmamak, doğanın dengesi için önemli katkısı olan sayısı az hayvanı vurmamak gibi. Ama kesinlikle hiçbir koşulda spor falan değildir.

Fotoğrafın sahte olduğunu düşünüyorum. Kan sanki photoshop uygulaması kullanılarak yerleştirilmiş gibi. 5.56mm veya 7.62mm(Avcılıkta sık tercih edilen kalibreler) bir merminin açacağı delik bu kadar dar olmazdı. Pompali tufek olsaydi birden fazla yara görülürdü. Tabancayla zaten hızlı bir hareket eden bir hayvanı o fark etmeyecek mesafeden duramazsın. 22 kalibrelik mermiyle vurulmuş olabilir. Zaten mermiyi yediği iddaa edilen yer kafası. Vurulsaydı anında ölürdü zaten. Beğeni ve takipçi kasmak için yapılan gönderi. Twitter hesabının isminden de belli oluyor.

Fotoğrafın sahte olduğunu düşünüyorum. Kan sanki photoshop uygulaması kullanılarak yerleştirilmiş gibi. 5.56mm veya 7.62mm(Avcılıkta sık tercih edilen kalibreler) bir merminin açacağı delik bu kadar dar olmazdı. Pompali tufek olsaydi birden fazla yara görülürdü. Tabancayla zaten hızlı bir hareket eden bir hayvanı o fark etmeyecek mesafeden duramazsın. 22 kalibrelik mermiyle vurulmuş olabilir. Zaten mermiyi yediği iddaa edilen yer kafası. Vurulsaydı anında ölürdü zaten. Beğeni ve takipçi kasmak için yapılan gönderi. Twitter hesabının isminden de belli oluyor.
Evet bende onun farkındayım fakat günümüzde bunun gibi gerçek bir sürü görsel var maalesef. Sürpriz bozan atamıyorum, kusura bakmayın.
images (1).jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı