Avengers İnfinity War Nasıldı?

LeViAcKeRMaN

Megapat
Yer
KaPTaN LeVi
Thanos güzel tokatladı herkesi. Evrenin yarısını yok etmesi güzeldi. Ölen karakterler de elbet bir şekilde canlanır. Ya da yeni karakterler ortaya çıkar.

Devam filmini sabırsızlıkla bekliyorum. İzlenmeye değer bir filim.;)

Son düzenleyen: Moderatör:
After Credit Sahnesi de güzeldi.

After Creditte Nick Fury ve ajanı Jipin içinde seyir halindeyken bilinmedik bi şekilde öndeki araca çarpıyor. Arabadan iniyorlar bi tuhaflık hissediyorlar. Thanosun parmak şıplatmasından sonra kül gibi dağılıp yok olan kahramanlar gibi yok olmaya başlarken Nick Fury elindeki çağrı cihazından bir bağlantı kuruyor. Fury yok oluyor ve cihaz yere düşüyor. Cihazın ekranında Kaptan Marvel logosu beliriyor ve After Credit bitiyor.

Filmi bu gün izledim. Gerçekten çok başarılıydı. Arkadaşlarla çıkışta 1 saat filmi yorumladık.

Thanos, o parmağı şıklatmanın bedeli işte bu kadar ağır. Seni seviyorum yiğidim. Bir de Kaptan Amerika denen adamın öldüğünü görmek isterdim. Keşke o %50'lik kısmın içinde olsaydın Steve! Canın cehenneme, lanet olası Yüzbaşı!!!

@Anakin SkywaIker, seni göremedim bu konuda. Hani sen açacaktın konuyu?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı