En İyi Antivirüs Programı

Gerçekten iyi bir koruma sağlamak istiyorsanız, Kaspersky Internet Security kullanın. Zaten en iyi korumayı Internet Security ürünleri sağlıyor. Sistemi yoruyor diyenleri ciddiye almayın, bir sene lisans 33 TL. Hiçte pahalı bir şey değil.

Bu arada ESET Internet Security 3 ay bedava isterseniz lisans bitene kadar bunu da kullanabilirsiniz;

@SFurkan Kaspersky öneririm. KSN'yi isterseniz açabilirsiniz. Ben olsaydım açardım. :)

Kendini teknolojiden anlıyormuş gibi tanıtan ve sistemi yormaktan başka bir işe yaramayan yazılımları öneren şahıslara lütfen itibar etmeyiniz. :D
VPN kuruyor bilgisayarına günlük 300 MB kullanım hakkınız var. VPN ihtiyacınız var ise (günlük sadece 300 MB) açabilirsiniz.
KSN, VPN değildir. KSN (Kaspersky Security Network), Kaspersky'nin zararlılara karşı ekstra koruma sağlayan güvenlik ağıdır. Ekran görüntüsünü paylaştığın Kaspersky Secure Connection ise Kaspersky'nin VPN servisidir ve konu sahibinin sorusu ile alakalı değildir. Lütfen gerçekten emin olduğunuz şeyler hakkında mesaj yazın. :)

@SFurkan Kaspersky öneririm. KSN'yi isterseniz açabilirsiniz. Ben olsaydım açardım. :)

Kendini teknolojiden anlıyormuş gibi tanıtan ve sistemi yormaktan başka bir işe yaramayan yazılımları öneren şahıslara lütfen itibar etmeyiniz. :D

KSN, VPN değildir. KSN (Kaspersky Security Network), Kaspersky'nin zararlılara karşı ekstra koruma sağlayan güvenlik ağıdır. Ekran görüntüsünü paylaştığın Kaspersky Secure Connection ise Kaspersky'nin VPN servisidir ve konu sahibinin sorusu ile alakalı değildir. Lütfen gerçekten emin olduğunuz şeyler hakkında mesaj yazın. :)
Teşekkürler şuan deneme sürümünü kullanıyorum memnunum denme bitince satın alacağım. Artıdan Malwarebytes'de kullanıyorum ikisi aynı anda.

Teşekkürler şuan deneme sürümünü kullanıyorum memnunum denme bitince satın alacağım. Artıdan Malwarebytes'de kullanıyorum ikisi aynı anda.
Malwarebytes'ın aktif koruması kapalı olsun. İkisinin aynı anda korumaları aktif çalışması doğru değil. Ancak aktif koruma kapalı olduktan sonra problem yok, ara sıra tarama amaçlı Malwarebytes yüklü kalabilir.

Son düzenleme:
Malwarebytes'ın aktif koruması kapalı olsun. İkisinin aynı anda korumaları aktif çalışması doğru değil. Ancak aktif koruma kapalı olduktan sonra problem yok, ara sıra tarama amaçlı Malwarebytes yüklü kalabilir.
Açık şuanda geçen gün baya bi engelledi youtube'den video izliyordum biranda bişeyler oldu trojan falan website blocked dedi açık tutuyorum onun için açık durmasının zararı varmı?

Hangisi açık dursun Kaspersky mı? Malwarebytes mı?
Kaspersky açık dursun. Malwarebytes programının da gerçek zamanlı korumasını kaptın ki ikisi çakışmasın. Malwarebytes'ı tarama amaçlı kullanırsınız. :)

Madem bilinçli kullanacağız neden AV'lere para verelim? Bence olay epey saçma.
Mesela, bilinçli olmayıp AV yükleyip ama yüklediğin AV'nin koruma bileşenlerini kapatırsan AV ne yapabilir? AV tercihlere saygı duyar. AV'yi kullanıcı yönetir. AV kullanıcıyı yönetmez. Sonuçta AV bu. Diktatör değil. Eğer diktatör gibi kodlasalardı 'olay epey saçma' diyen sizler onu da eleştirirdiniz. :)
Arkadaş bunu söylemek istemiş :D

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı