En İyi Antivirüs Programı

Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yeni bilgisayar aldım. Yanında virüs programı da almayı düşünüyorum. İnternette araştırma yaptım.

AV-TEST – The Independent IT-Security Institute

Bu sitede test sonuçlarına göre hangi virüs programını almalıyım.

Bitdefender Internet Security 2017
Koruma : 6
Performans : 5
Kullanım : 6

Kaspersky Lab Internet Security 2017
Performans : 6

Norton Security 2016
Performans : 6
Kullanım : 5

Trend Micro Internet Security 2017

McAfee Internet Security 2016
Koruma : 5

Avira Antivirüs Pro 2016
Performans :6

Sistem Özelliklerim :
Windows 10 Home
16 GB RAM
4 GB Nvidia Geforce GTX 950M

Virüs Programı için orijinal lisans alacağım. Şimdiden yardım eden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 5 senedir Norton kullanıyorum. Symantec, Norton Security ürünü çıkardığın'dan beri'de NS kullanıyorum. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki piyasada ki en iyi güvenlik yazılımı, her yönüyle.

AV-TEST hakkın'da şunları söyleyebilirim, en prestijli güvenlik yazılımı test şirketlerinden birisidir. Bu şirket her yıl en iyi "Koruma", "Performans" ve "Kullanılabilirlik" ödüllerini belirler ve verir. Symantec şirketi 2 yıl üst üste 2015 ve 2016 yıllarında en iyi Koruma ödülünü aldı. Kurumsal ürünleri Symantec Endpoint Protection, Bireysel'deyse Norton Security. Bu arada AV-TEST'de ilk defa bir şirket 2 yıl üst üste bu ödülü aldı.
Performans yönünden'de Norton Security çok başarılı. Bence Performans ödüllerini'de SEP ve Norton'un alması daha doğru olurdu.
Ödüller;

2015.png
2016.png

Tüm herkesin yorumları için teşekkürler. Norton 30 deneme sürümünü yükledim. Şimdilik memnunum. Gayet iyi sistemi yormuyor.
Eset'i listeye katmama sebebim Windows 10 ilk yüklediğimde dll sorunu çıkarttı.

Herkes eset filan demiş ama mcafee antivirus plus (2017)'yi atlamışlar. Hem sistemi yormuyor hemde güncel yeni virüsleri buluyor.

Eset, avast filan hikaye en iyi antivirüs 2017 listesine girin sıralamayı görün.

1. mcafee antivirus plus
2. webroot secureanywhere antivirus
3. bitdefender antivirus plus
4. symantec norton antivirus
5. kaspersky anti-virus

girin bakın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı