En İyi Antivirüs Programı

Madem bilinçli kullanacağız neden AV'lere para verelim? Bence olay epey saçma.

Bilinçli kullanacaksan arabaya bindiğinde emniyet kemeri de takma o zaman.
@Zerdus Zaten ben de dediğiniz ödüllere bakarak aldım. Ancak oyunlarda inanılmaz bir performans kaybı yaşatıyordu diyebilirim. Hiçbir ayarıyla oynamadım ve orijinal olduğunu da belirteyim. Sildim, tekrar kurdum. Sonuç yine değişmedi. Kaspersky Security Cloud Free kurmuştum. O gayet hafifti diyebilirim.
Not: Windows da orijinal.

Dostum inan bir şey diyemiyorum bir sürü olasılık var. Bende gidip 15binTL verip desktop oyun bilgisayarı aldım. Ağırlıklı Asus markadan oluşuyor. Monitör, ekran kartı, board bunlar Asus. Fakat açılırken bazen monitör gelmiyor. Şimdi Asus monitörlerin hepsi böyle demem doğru olmaz.

Sen sisteme Format atmış mıydın? tekrar sistemi kurmayı denedin m?

Son düzenleme:
Tamam da hackerların PC'ye erişebilmesi için onlara kapı açmalıyız, kapı açmazsak bir problem olmaz.
Senin kapı açmana gerek yok zaten. Defaaten yazıldı konularda sisteme sızılabilmesi için herhangi bir zararlı yazılıma tıklamaya gerek yok diye.

Hatta dosyasız bellekte yaşayan türler bile var. Birkaç konuda açıklamıştım daha önce neden AV kullanılması gerektiğini felan. Bulabilirseniz onu okuyabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı