AVG kullanılır mı?

Makaleler
32
Daha fazla  
AVG kullanılır mı? Biliyorum, Kaspersky vesaire varken kullanılmaz. Fakat ben uzun zamandır Anti-Virüs kullanmıyorum. Sisteme çok yük yapıyor. Sizden Anti-Virüs önerisi istemiyorum. AVG kullanmış, bilgili insanlar deneyimlerini anlatırsa sevinirim. Son derece bilinçli kullanıcıyım. AVG kullanmamın tek amacı, sürekli bir şey bulamadığım zaman, çok değişik sitelerden indiriyorum. Hem ücretsiz, hem RAM kullanımı normal. Ayarları düşüğe alacağım. Ufak, tefek işler için. Kullanmaya değer mi?

AVG'nin RAM kullanımı:

AVG.png

Bilmem, sen söyle. Geçen Anti-Virüs önerisi isteyen birisine AVG öneriyordun. Önerdiğine göre kullanılabilir olmalı, değil mi?

Ücretsiz Anti-Virüs'ler arasında temel koruma. Kısacası ürün kullanılmadan, sitenin ürün hakkında bilgileri var. Boşuna yazmamışlar. :D

Hocam, uygulamayı öneren siz değil miydiniz? Önerdiğiniz uygulamanın kullanılıp kullanılmayacağını bilmeden ne diye öneriyorsunuz?

Fikrimce kullanılmaz.

Hocam, burada anlattığım şey, AVG kullanan kişilerin deneyimini öğrenmek için. İsteyen kişiler, "ücretsiz" Anti-Virüs istediği için, AVG temel koruma. Kısacası ücretsizler arasında kullanılır. Bu yüzden önerdim. Hayatım boyunca hiç AVG kullanmayan bir insan değilim. Profil mesajına gelirsek, orta da ufak bir ironi var.

Hocam, burada anlattığım şey, AVG kullanan kişilerin deneyimini öğrenmek için. İsteyen kişiler, "ücretsiz" Anti-Virüs istediği için, AVG temel koruma. Kısacası ücretsizler arasında kullanılır. Bu yüzden önerdim. Hayatım boyunca hiç AVG kullanmayan bir insan değilim. Profil mesajına gelirsek, orta da ufak bir ironi var.

Profil mesajımda ne var hocam?

Zamanında AVG ve Avira gibi yazılımları denedim. Bu iki yazılım da sistemi aşırı yoruyordu. AVG ayrıca Avast'ın aldığını da belirtelim. Avast kendini koruyamayan ve veri satışları ile kötü bir ünvanı olan bir firma. Avast'a ait CCleaner, AVG gibi yazılımları önermiyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı