AVM'de sapık yerine kondum

Kısacası sosyal medya diliyle woman diyoruz egosu yüksek yerli Türk kadınları bunlara mesaj atarak egosunu tatmin eden sosyal medya sapıkları yüzünden erkeklere başka gözle bakmaya başladılar böyle bir şey oldugu an direk uzaklaşsaydın cevap bile vermeye tenezzül etme güzel kardeşim.

Kadını tamamen suçlayamıyorum tepkisini gayet normal karşılıyorum, çünkü gördüğümüz haberler yaşanılan olaylar gerçekten buna yol açıyor kadın psikolojisiyle iş daha da ayrı. O yüzden kadına fazla yüklenen yorumlar yapmamak gerek. Belkide daha önce başına böyle bir olay geldi ve bu yüzden fazla tepki gösteriyor. Sen bu olayı yaparken belliki kadının gözüne takılmış düşündüğün zaman dışarıdan izleyen biri için şüphe uyandırıcı bir durum. Yine de geçmiş olsun senin içinde kötü bir durum tabi.

Böyle insanları hiç sevmiyorum. Şaka yapmışsınız ve bunu dile getirmişsiniz fakat böyle absürt davranması garip. Bu tarz insanlar bu aralar artan fotoğraf çekme olayından dolayı size patlamış fakat biraz fazla abartmış, sanki ilgi çekmek için yapmış gibi. Ben olsam direkt karşılık verirdim. İstediği yaşta olsun. Her şeyin de bir sınırı var öyle değil mi?

Yazıdan koku geliyor. Kokarca karının tekinden ailevi hakaret yediysen ve lafı yedirmediysen olay bitmiştir bro.

Yeni konular

Geri
Yukarı